חדשות נדל"ן

בלעדי לכלכליסט

שר העבודה לשעבר רענן כהן ועו"ד דוד אזולאי רכשו קרקע בנתניה ב־37 מיליון שקל

הקרקע הממוקמת בשכונת קריית השרון בעיר משתרעת על פני 3.5 דונם וניתן לבנות עליה שני בניינים בני 10 קומות למגורים, מסחר ומבני ציבור

דותן לוי 08:2706.03.18

רענן כהן, שר העבודה לשעבר ומי שכיהן במשך שנים כח"כ מטעם מפלגת העבודה וכיו"ר הקואליציה, רכש עם שותפו עו"ד דוד אזולאי קרקע בשכונת קריית השרון בנתניה בתמורה ל־37 מיליון שקל, כך נודע ל”כלכליסט”.

 

לקרקע יש תב"ע בתוקף, היא משתרעת על פני 3.5 דונם וממוקמת ברחוב דרך הפארק, מול פארק האלונים (חורשת הסרג'נטים). בכוונת החברה של כהן ואזולאי, קבוצת דוד אזולאי, להקים בשטח פרויקט של שימושים מעורבים, שיכלול שני בניינים בגובה 10 קומות, עם 52 דירות, ושטחי מסחר בהיקף של 750 מ"ר. שטח של 500 מ"ר יוקצה לטובת הציבור.

 

היקף ההשקעה בפרויקט, כולל עלות הקרקע, נאמד ב־116 מיליון שקל. תמהיל הדירות יכלול עשר דירות בנות שלושה חדרים, ודירות בנות ארבעה־חמישה חדרים יהוו את רוב הפרויקט. כמו כן יכלול הפרויקט דירות גן ודירות פנטהאוז. לפרויקט יקראו מזמור לדוד, ובחברה מעריכים כי רוכשים צרפתים רבים יתעניינו בפרויקט. מחיר דירת חמישה חדרים בפרויקט יעמוד על כ־2.5 מיליון, ארבעה חדרים כ־2.1 מיליון שקל, ושלושה 3 חדרים כ־1.7 מיליון שקל. בחברה מעריכים כי ההיתר יתקבל בעוד כשנה, ובסמוך לקבלתו הם יחלו בשיווקו. את הרוכשים ייצגו עורכי הדין שי הוברמן ואורית שנק ממשרד מ. פירון ושות'.

 

 

רענן כהן. מעריך שצרפתים יתעניינו בפרויקט רענן כהן. מעריך שצרפתים יתעניינו בפרויקט צילום: יאיר שגיא

בטל שלח
    לכל התגובות
    x