$
בארץ

נתניהו מגיב על פרסום התפרצות הזעם של רעייתו: "מסע ציד פראי ואלים נגד משפחתי"

בהקלטות מנובמבר 2009 שפורסמו ב"וואלה ניוז" נשמעת אשת ראש הממשלה צורחת על יועץ בכיר של משפחת נתניהו לאחר שמדור "העלוקה" בידיעות אחרונות" פרסם ידיעה ולא הזכיר את פועלה כפסיכולוגית

ynet 17:0628.01.18
רבות דובר על התפרצויות זעם של אשת ראש הממשלה, שהובילו גם לתביעות נגדה מצד עובדים במעון ראש הממשלה. היום (א') פורסמו ב"וואלה ניוז" הקלטות מנובמבר 2009, שבהן נשמעת שרה נתניהו צורחת על יועץ בכיר שעבד אצל משפחת נתניהו כיוון שתואר הפסיכולוגית שהיא נושאת לא אוזכר בידיעה שהופיעה במדור רכילות.

 

 

 

הידיעה המדוברת היא ממדור "העלוקה" של צחי קומה ב"ידיעות אחרונות", והיא עסקה בחסות שנתנה הגברת נתניהו לאירוע התרמה לאקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים.

 

זה היה נוסח הידיעה: "תואר אשת ראש הממשלה מחייב גם לפעילות ציבורית, והפעם שרה נתניהו החליטה להירתם ולתת את חסותה לאירוע התרמה שייערך בתחילת דצמבר. מטרת האירוע - לתת הזדמנויות שוות לסטודנטים ולתלמידים מעוטי יכולת ללמוד באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. כן, אותה אקדמיה שבה למדו גם הבנים יאיר ואבנר".

 

 

הידיעה שהרגיזה את שרה נתניהו ב"ידיעות אחרונות" הידיעה שהרגיזה את שרה נתניהו ב"ידיעות אחרונות"

 

אלא שנתניהו לא אהבה זאת, ולפי ההקלטות שפורסמו, צעקה נתניהו על היועץ הבכיר: "פסי-כו-לו-גית, M.A, B.A - זהו. הוא מקבל ממך עכשיו שיחת נזיפה? חוץ מזה - נוסח. 'אשת ראש הממשלה, מחייב גם פעילות ציבורית', למה?! למה?! אשת ראש הממשלה הזאת עושה פעילות ציבורית כל יום! בעבודה המקצועית שלה!"

 

בעיתון האקדמיה נכתב חודשיים מאוחר יותר: "יותר מחצי מיליון שקלים אספה האקדמיה למוזיקה בערב גאלה מיוחד שנערך בחסות ובהשתתפות רעיית ראש הממשלה, הגברת שרה נתניהו. בכך נתנה נתניהו ביטוי לחשיבות הרבה שהיא מייחסת לחינוך מוזיקלי לנוער".

 

שרה נתניהו. "פסי-כו-לו-גית!" שרה נתניהו. "פסי-כו-לו-גית!" צילום: אלכס קולומויסקי

 

 

ראש הממשלה מסר בתגובה כי "הקלטת הסתר שפורסמה היום בתקשורת היא המשך מסע הציד הפרוע והאלים שמשתולל נגד משפחתי. מה 'התגלית הגדולה' שגילו הפעם? קלטת מלפני תשע שנים שאין בה כלום. האם יש אדם שאף פעם לא מתרגז ואומר כמה מילים שלא התכוון אליהן בעידנא דריתחא? אבל רק במקרה של משפחתי ושלי זה משודר בראש החדשות והופך כלי ניגוח בניסיון המתמשך להפלת הממשלה בראשותי שלא בקלפי".

 

לדברי נתניהו, "זו אותה תקשורת שבמשך עשרות שנים מתעלמת מהפעילות הציבורית העניפה של רעייתי, למען ילדים חולי סרטן, משפחות שכולות, קשישים וניצולי שואה. הדברים האמיתיים אינם מעניינים את התקשורת, שעושה כל מאמץ להסתיר אותם מהציבור. גם הפעם הניסיון הבזוי הזה לא יצלח. הציבור חכם ומבין היטב מה באמת קורה כאן".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x