$
בארץ

בעקבות הגירושים: דודו פישר הגיש בקשה לפשיטת רגל

בבקשה שהגיש הזמר לבית המשפט הוא כתב שהסכם הגירושים עליו חתם ב-2015 הותיר אותו חסר כל: "תחת לחץ ואיומים, הוטלו עלי חיובים כספיים אדירים שאיני מסוגל לעמוד בהם". פישר הוסיף שהוגבלה יציאתו מהארץ כך שפרנסתו כחזן ברחבי העולם נפגעה

זוהר שחר לוי 18:4426.11.17

הזמר דודו פישר הגיש לפני מספר ימים בקשה לפשיטת רגל לאחר שלטענתו הגירושים מאשתו הובילו אותו לקשיים כלכליים: "נטלתי על עצמי התחייבויות כספיות למשך כל חיי, כל קופות החיסכון שלי נפדו ונותרתי חסר כל".

פישר התגרש בשנת 2015 מאשתו הראשונה - ממנה יש לו שלושה ילדים. במקביל הוא נישא לרויטל אליה, יזמית תקשורת הצעירה ממנו ב-29 שנה ולהם ילד משותף בן שנה וחצי.

 

דודו פישר דודו פישר

 

בבקשה לפשיטת רגל שהגיש לבית המשפט המחוזי בנצרת, באמצעות עו"ד נועם זוכמן, מבקש פישר צו כינוס לנכסיו כשלדבריו הגירושים מאשתו הם שהובילו אותו למצבו הכלכלי הקשה. "בשנת 2015 התגרשתי", כותב פישר בתצהירו, "ובמסגרת הסכם גירושין שקיבל תוקף של פסק דין בבית המשפט לענייני משפחה בפתח תקווה, הוטלו עליי חיובים כספיים אדירים שאיני מסוגל לעמוד בהם".

 

"הסכם זה", הוסיף פישר בפנייתו לבית המשפט, "נחתם על ידי, תחת לחץ ואיומים, בכפייה והטעייה, תוך שאחד מילדיי אף לחץ עליי לחתום על ההסכם עם גרושתי (אימו), לטענתו, על מנת שלא לבקר אותי בכלא".

 

במסגרת הסכם הגירושים, כך עולה, כל נכסיו הקיימים והעתידיים של פישר (מירושה עתידית) הועברו לגרושה ולילדיו, למעט נכס אחד בארה"ב שעליו רובצת משכנתא של כמיליון שקל. נכס זה היה אמור לעבור על שמו אולם הגרושה טרם חתמה על המסמכים להעברת הזכויות.

 

"נטלתי על עצמי התחייבויות כספיות למשך כל חיי", הוסיף הזמר, "במסגרתם עליי לשלם מדי חודש בחודשו סכום כסף אסטרונומי בסך של כ-70 אלף שקל לחודש. לצורף ביצוע התשלומים כל קופות החיסכון שלי נפדו, ונותרתי חסר כל".

 

לדברי פישר, אין באפשרותו לעמוד בתשלומים הללו ואף הוגבלה אפשרותו לצאת מהארץ. "למעשה, פרנסתי כחזן בכל העולם נפגעה קשות ולא נותרה בידי, אפוא, הברירה, אלא לפנות להליך פשיטת הרגל". פישר ביקש להוציא נגדו צו כינוס ובהמשך להכריז עליו פושט רגל "על מנת שאוכל, ברבות הימים, לפתוח דף חדש בחיי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x