• תפריט
בארץ

ברק על תיק הקלאץ' שלו: "יש בפנים אקדח, קודם הייתה אבטחה"

ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר, אהוד ברק, הפתיע בתוכנית "גב האומה" בערוץ 10 בהתייחסות לצילום עם תיק הקלאץ' ב-Pplus: "יש בפנים אקדח שמותיר למי שיכריח אותי פחות מארבע שניות. קודם הייתה אבטחה, הורידו לי שליש על התנהגות טובה"

ynet 08:1913.08.17
ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר אהוד ברק הפתיע אמש (שבת) בהופעה בתוכנית "גב האומה" בערוץ 10 כשאמר שהוא נושא אקדח בתוך תיק הקלאץ' שאיתו תועד ברחוב בתל אביב: "שמותיר למי שיכריח אותי פחות מארבע שניות". אחר כך סיפר: "קודם הייתה אבטחה. הורידו לי שליש על התנהגות טובה". את תמונת הפפראצי של ברק עם תיק הקלאץ' המפורסם תיעד צלם Pplus מוטי לבטון.

לאחר שחברי הפאנל הציגו בפני ברק את תמונת תיק הקלאץ', אמר ברק: "זה לא התיק הכי מביך שיש לראש ממשלה בהווה או בעבר".

 

ברק ותיק הקלאץ'. "לא התיק הכי מביך לראש ממשלה בהווה או בעבר" ברק ותיק הקלאץ'. "לא התיק הכי מביך לראש ממשלה בהווה או בעבר" צילום: מוטי לבטון

 

 

עידו רוזנבלום הגיב: "אתה יודע מה? זה כן. בוא'נה, מה זה? צ'ה גווארה הצעיר".

גלית חוגי הוסיפה: "תראה מה זה, אתה החייל הכי מעוטר בצה"ל בקטע של אקססוריז? אתה באמת ראש הממשלה היחיד שהיה אפשר להוציא על שמו קולקציה. יש לנו סרבל לבן, כובע, תיק קלאץ', מעיל יוניקלו בקיץ, שעל זה אתה באמת חייב לי הסבר".

אהוד ברק לא נותר חייב והוסיף "שמלה, שמלה", רמז לתפקידו במבצע "אביב נעורים" שבו התחפש לאישה.

גלית חוגי: "שמלה, כמובן, בטח. אני בהלם שאתה מזכיר את זה".

עידו רוזנבלום: "אתה נראה שם כמו פידל קסטרו, בול".

אהוד ברק: "עכשיו, כשנגמרה האספקה הסדירה, מישהו חייב לעזור לביבי עם הסיגרים הקובניים. אני מוכן לגלות לכם את הסוד אם תבטיחו לא להפיץ. יש בפנים אקדח שמותיר למי שיכריח אותי פחות מארבע שניות".

עידו רוזנבלום: "מה?".

אהוד ברק: "קודם הייתה אבטחה. הורידו לי שליש על התנהגות טובה ובגלל אילוצי משאבים, את המאבטח האחרון שנשאר העבירו ליאיר כדי להגן עליו מפני שכנות שיש להן גם כלבים וגם נטיות שמאלניות רדיקליות".

גלית חוגי: "בארבע שניות? באמת ארבע שניות?".

עידו רוזנבלום: "יש שם באמת... יש בדבר הזה אקדח?".

אהוד ברק: "כן".

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף בשבוע החולף בנאומו בגני התערוכה את ברק: "איך אמר אותו איש ישן עם זקן חדש? הוא היה פעם ראש ממשלה לזמן קצר, לא מהמוצלחים ביותר. הוא אמר 'הצונאמי המדיני בדרך'. איזה צונאמי, איזה בידוד, איזה שטויות. הם מתגייסים כעת למסע ציד אובססיבי חסר תקדים נגדי ונגד משפחתי במטרה לבצע הפיכה שלטונית. מדינת ישראל נמצאת בפריחה מדינית חסרת תקדים". ברק הגיב: "החשוד מבלפור ממשיך להתבכיין. הליכודניקים הם אזרחים גאים וישרים. לא בובות. אין רדיפה, יש שחיתות. אין מנהיגות, יש פאניקה". 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x