$
משפטיפ

עו"ד שחייבים להכיר מתחום הנזיקין ב-2016

זו ללא ספק היתה שנתם של עורכי הדין העוסקים בנזיקין, בין המפקחת על הביטוח, הגב' דורית סלינגר, עם שורת הרפורמות היום-יומיות שהנהיגה בתחום הביטוח, דרך הצעות החוק של חבר הכנסת שמולי, העלאת קצבת הנכות הצפויה ומאבקה של לשכת עורכי הדין בחברות למימוש זכויות רפואיות

מערכת משפטיפ 12:3207.07.16

בשנת 2015, שולמו במלואן 360 אלף תביעות ביטוח, 35 אלף תביעות ביטוח נדחו, 48 אלף תביעות נסגרו בפשרה, ו-11 אלף תביעות ביטוח בוטלו. 

 

אם נספור את הפשרות והדחיות גם יחד, נגיע לסך של 73 אלף תביעות ביטוח שלא שולמו כלל או שולמו חלקית - 23% מסך תביעות הביטוח הכללי באותה שנה. "אחת הסיבות לכך שחברות הביטוח מרשות לעצמן לא לשלם לרבע מהמבוטחים, נובעת מכך שלא פעם דחיית התביעה היא ברירת המחדל של חברות הביטוח, בעוד ברור להן כי מרבית המבוטחים יעדיפו פשוט לא להגיע לבתי המשפט מתוך פחד" אומרת שחר הדר עורכת משפטיפ ומוסיפה "רשימת עורכי הדין שנבחרו לפרויקט, מוכיחה מעבר לכל ספק המילה האחרונה אינה של חברות הביטוח".

 

מימין: עו"ד גיל קראוס | עו"ד חני דקל – אלבז | לייזרוביץ ברק משרד עורכי דין | עו"ד תומר בכר מימין: עו"ד גיל קראוס | עו"ד חני דקל – אלבז | לייזרוביץ ברק משרד עורכי דין | עו"ד תומר בכר

 

עו"ד גיל קראוס - סגן יו"ר ועדת נזיקין ויו"ר ועדת תאונות דרכים בלשכת עורכי הדין מחוז תל-אביב, מנהל את פורומים נזיקין וביטוח באתר הפורומים המשפטיים וכן מלווה עמותות חולים שונות בנוגע לזכויות חברי העמותה מול מוסדות שונים במדינה.

 

עו"ד חני דקל – אלבז הניסיון שצברה כשעבדה כעו"ד שכירה במשרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בתחום הביטוח והנזיקין, סייע לה לפתח בקיאות בהתנהלות חברות הביטוח, להבין את אופן פועלן ולהשיג יתרון מהותי בהתמודדות עימן.

 

לייזרוביץ–ברק עורכי דין - משרד עורכי הדין לייזרוביץ-ברק נחשב למשרד מוביל בניהול תביעות נגד חברות ביטוח לאנשים שהנם במצב סיעודי, באובדן כושר עבודה, עברו תאונות אישיות קשות, חלו במחלות קשות וכן תביעות יורשים לתשלום בגין ביטוח חיים במקרה מוות. לקוחותיהם הרבים מעידים כי הם מתמחים בהפיכת כל דחייה לזכייה ובהשגת הפיצוי הכספי המרבי בפרק הזמן הקצר ביותר.

 

עו"ד תומר בכר - נחשב לאחד מבכירי עורכי הדין בתחום הנזיקין. במהלך השנים טיפל עו"ד בכר באלפי תיקים, שחלקם נחשבו לא פעם "אבודים", החל בתיקי רשלנות רפואית מסובכים ,דרך מקרים של תאונות עבודה ודרכים וכלה בתביעות בגין מחלות כרוניות קשות. כל זאת תוך שהוא מוכיח שוב ושוב, כי המילה האחרונה אינה של חברות הביטוח.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x