$
משפטיפ

חייבים להכיר

עורכי הדין שחייבים להכיר בתחום הפלילי בשנת 2016

רשימת עורכי הדין הפליליים היא רשימה שאנחנו מקווים שלעולם לא תצטרכו להשתמש בה, אבל אם תסתבכו אי פעם עם החוק - אלה האנשים שכדאי לפנות אליהם

מערכת משפטיפ 16:4903.07.16

בישראל 2016 פועלים מעל 73,000 עורכי דין, מספר חריג לכל הדעות ביחס של עורכי דין לכמות תושבים, (עורך דין על כל 130 תושבים). המגוון העצום של עורכי הדין וריבוי השינויים בשנה האחרונה הוביל את מערכת משפטיפ ליצור את רשימת עורכי דין שחייבים להכיר, מדובר בקבוצת עורכי דין מתחומים שונים שללא ספק חשוב לכל אחד ואחת מאיתנו, לשמור פרטיהם בארנק, ולו כדי להישמר מכל צרה שלא תבוא. 

שחר הדר, מנהלת התוכן במשפטיפ: "קל להתפתות ולציין את השמות המובנים מאליהם, כפי שעושים עשרות דירוגים המתפרסמים חדשות לבקרים, לנו אין שום כוונה להכתיר את יורשיהם של רם כספי, פיני רובין, אלי זוהר ודומיהם, בחרנו השנה, לאחר סינון קפדני, לסמן את עורכי הדין שגם בשנת 2021 ישמשו מגדלור בעולם המשפטי".

 

"מבדיקות שערכנו בקרב לקוחות של משרדי עורכי הדין הגדולים", מוסיפה הדר, "עולה כי למרות הנוחות בעבודה מול משרד גדול, הנותן שירותים משפטיים בכל התחומים, הרי שבתחומים מסוימים יש העדפה לעבודה מול עורך דין מומחה בתחומו, המעניק יחס מקצועי, אישי וצמוד באותו תחום".

 

הם מופיעים כמעט בכל ראיון הנוגע לתחום הפלילי, עורכי הדין הפליליים הם כוכבי הרוק של עולם המשפט, עורך דין פלילי טוב, הוא כזה שיודע לזהות את הפרצות בחוק, מכיר את התקדימים המשפטיים ובעל הופעה רהוטה בבית המשפט. עליו לדעת גם לתמחר את הסיכונים עבור הלקוח שלו ו"לקפוץ" על הסדר טיעון טוב כשצריך.

רשימת עורכי הדין הפליליים היא רשימה שאנחנו מקווים שלעולם לא תצטרכו להשתמש בה אבל אם תסתבכו אי פעם עם החוק אלה האנשים שכדאי לפנות אליהם

משפט פלילי וצווארון לבן.

 

הפליליסטים. מימין לשמאל: עו״ד ניר יסלוביץ, עו״ד מעיין חיימוביץ׳, עו"ד ינון היימן, עו"ד דנה נוף, עו״ד ארז אבוהב ועו״ד אייל בסרגליק הפליליסטים. מימין לשמאל: עו״ד ניר יסלוביץ, עו״ד מעיין חיימוביץ׳, עו"ד ינון היימן, עו"ד דנה נוף, עו״ד ארז אבוהב ועו״ד אייל בסרגליק

  

אייל בסרגליק למרות גילו הצעיר נחשב עוה״ד בסרגליק למטאור בשמי הפלילים, עם רשימה של תיקים בפרופיל גבוה כמו פרשת חפציבה, פרשת החייל אלאור אזריה, פרשה 512 ועוד רבות אחרות מסמנות את עו"ד בסרגליק כפורץ דרך בתחום הפלילים, זה אינו הדירוג הראשון של בסרגליק ודמה שרוב חברות הדירוג כבר הכתירו אותו בשנתיים האחרונות ככוח שיש להתייחס אליו.

 

ארז אבוהב - עם עבר בשירותי הביטחון הכללי, עו"ד אבוהב מייצג בעיקר בתיקי פשיעה חמורה, תוך שהוא מלהטט בין מומחיותו בפורנזיקה וראיות ומפגין כישורי ליטגציה יוצאי דופן, עם טיפול בתיקים בפרופיל גבוה כמו זה של הרב פינטו ובחשודים ברצח של שי שירזי, נדמה כי עו"ד אבוהב יהפוך בקרוב לשם שגור בפיהם של ראשי משפחות הפשע בישראל.

 

דנה נוף - סא"ל במיל דנה נוף חריגה מעט בנוף הפלילי הסטנדרטי בשל התמחותה הספציפית בדין הצבאי ובייצוג חיילים. בין אם מדובר בעבירות סחר בסמים במהלך השירות הצבאי ובין אם מדובר בעריקים שהתעלמו שנים ארוכות מהשירות הצבאי, עו"ד נוף היא הכתובת להתמודדות עם המערכת הצבאית כשהיא רותמת מעל 20 שנות ניסיון בצבא קבע. 

 

ינון היימן – ד"ר (קרימינולוגיה), עורך דין, פסיכולוג, היימן בולט בנוף הפלילי בשל היכולת האנליטית המדהימה שלו והיכולת לרתום את כישוריו כפסיכולוג וקרימנולוג במהלך החקירה הפלילית, במקביל לניהול הפרקטיקה שלו כעורך דין פלילי משמש עורך הדין היימן כיו"ר מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין.

 

מעיין חיימוביץ' – אל תתנו למראה הרך של עורכת הדין חיימוביץ' להטעות אתכם, מדובר באחת מעורכות הדין הלוחמניות יותר שנתקלנו בהם, עו"ד חיימוביץ' מציעה בבתי המשפט את "ההצגה הכי טובה בעיר" כשהיא משאירה תובעים פעורי פה. היכולת שלה לשלוף ציטוטים מתוך כרכים עבי כרס של ראיות שמה אותה כאחת מעורכות הדין המובילות בתחום הפלילים.

 

ניר יסלוביץ – עורך הדין יסלוביץ, קיבע השנה את מעמדו כמומחה מוביל במשפט הפלילי בין היתר בהובלת תיק המעצר של הגניקולוג הבכיר שהואשם לאחרונה בעבירות אינוס, כמו כן עו"ד יסלוביץ נטל על עצמו לאחרונה את ייצוגו של רב העיר ראשון לציון הרב וולאפא מותיקי רבני הערים, מדובר בתיקים בעלי עצימות גבוה אשר דורשים משאבים ייחודיים ויכולת תמרון בין הררי ראיות, כל זאת בזמן שהוא משמש כראש הרכב בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין אליו מונה על ידי כבוד השופט בדימוס טירקל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x