$
בארץ

כץ בחר בקרן טרנר למנכ"לית משרד התחבורה במקום עוזי יצחקי

יצחקי, שנקשר לפרשת דני נוימן, הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו; כץ: מינוי אישה לתפקיד הבכיר ביותר במשרד יעודד נשים נוספות לתרום מיכולותיהן בתחומי התחבורה השונים"

שירות כלכליסט 11:0214.06.16

שר התחבורה ישראל כץ, החליט למנות את המשנה למנכ"ל משרד התחבורה, קרן טרנר, למנכ"לית המשרד. זאת לאחר שמנכ"ל המשרד הנוכחי עוזי יצחקי, הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו, לאחר ארבע וחצי שנים בתפקיד.

 

בערוץ 2 נחשף בדצמבר 2015 כי יצחקי תועד כשהוא נפגש עם בעלי חברות מסחריות שאינן קיימות במציאות וזאת לאחר בקשות מוקדמות של עו"ד דני נוימן, שתואר בכתבה ב"מאעכר" שמקדם אינטרסים שונים ו"פותח דלתות" עבור גורמים שונים בעבור תשלום.

המנכ"ל הפורש עוזי יצחקי המנכ"ל הפורש עוזי יצחקי צילום: נמרוד גליקמן

 

קרן טרנר היא האישה הראשונה שממונה לתפקיד המנהלת הכללית של משרד התחבורה מאז הקמתו. לדברי כץ, מינוי אישה לתפקיד הבכיר ביותר במשרד התחבורה יעודד נשים נוספות למצות את כשרונן ולתרום מיכולותיהן בתחומי התחבורה השונים.

 

"קרן טרנר היא בעלת ניסיון רב בתחום התשתיות והבטיחות בדרכים ומוערכת על ידי גורמים רבים העוסקים בענף. טרנר הייתה שותפה מלאה לתנופת פיתוח התשתיות של רשת הכבישים, המסילות, מערכות הסעת ההמונים והרכבות הקלות במדינת ישראל".

 

טרנר משמשת זה מספר שנים כסמנכ"לית בכירה פיתוח תשתיות ותיאום תחבורתי במשרד ובשנה האחרונה מכהנת גם כמשנה למנכ"ל משרד התחבורה, לאחר שזכתה במכרז לתפקיד. 

קרן טרנר קרן טרנר צילום: ששון תירם

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x