$
בארץ

נגמר הקרב בליכוד: יואב קיש ימונה ליו"ר ועדת הכנסת במקום דוד ביטן

ח"כ ביטן טען כי ימשיך בתפקיד במקביל למינויו ליו"ר הקואליציה, אך ח"כ קיש סיכם עם רה"מ נתניהו כי הוא יעמוד בראש הוועדה, בהתאם להתחייבות הסיעתית מולו

רוני זינגר 19:2717.05.16

אחרי שיו"ר ועדת הכנסת ח"כ דוד ביטן הודיע כי הוא ימשיך לעמוד בראשות הוועדה גם במושב הכנסת הקרוב, הודיע הערב (ג') ח״כ יואב קיש כי ראש הממשלה בנימין נתניהו סיכם עמו שהוא זה שיעמוד בראש הוועדה החל משבוע הבא.

 

אתמול סיכם נתניהו עם ביטן כי הוא יהיה יו״ר הקואליציה הבא, במקומו של צחי הנגבי שימונה בקרוב לשר. ביטן דרש להמשיך ולכהן במקביל גם כיו"ר ועדת הכנסת - תפקיד שעשה בהצלחה רבה מאז הוקמה הכנסת הנוכחית. לאחר הפגישה טען ביטן כי נתניהו קיבל את בקשתו לאחוז בשני התפקידים, למורת רוחו של ח״כ קיש, המחזיק בתחייבות מצד סיעתו כי ימונה ליו"ר ועדת הכנסת במושב הקיץ.

 

היום כאמור שם נתניהו קץ לאי הוודאות והודיע לקיש כי הוא זה שישב על כיסא יו"ר הוועדה החל משבוע הבא. "אני מודה לראש הממשלה על האמון שנתן בי", מסר ח"כ קיש והוסיף כי "אני רוצה להודות ליו"ר ועדת הכנסת היוצא ויו"ר הקואליציה הנכנס ח"כ דוד ביטן, על שהחליט לכבד את הסכם הרוטציה עליו הוחלט בהחלטת הסיעה."

 

 

יו"ר ועדת הכנסת ויו"ר הקואליציה הנכנס ח"כ דוד ביטן יו"ר ועדת הכנסת ויו"ר הקואליציה הנכנס ח"כ דוד ביטן צילום: עומר מסינגר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x