$
פרויקטים

בזכות המינוף הפיננסי

עם מינוף* נכון אפשר להכפיל את ההכנסות והרווחים משוק ההון. התנאי הוא לעשות את זה זהיר וחכם ובעיקר עם הפלטפורמה הנכונה למסחר

בשיתוף מחלקת המחקר של פריים ברוקר 10:4010.01.16

לא כולנו נולדנו עשירים. אם נודה על האמת, רובנו לא נולדנו למשפחות מיוחסות ולרובנו אין דוד טייקון. גם בחיפוש מדוקדק באילן היוחסין לא נצליח כנראה, לאתר קרוב משפחה בשם תשובה. זה לא אומר שאנו מתבקשים לאפסן את השאיפות שלנו. להיפך. הרצון להגדיל את ההכנסות - ולא רק מעבודה - הוא אחד הכוחות היותר חזקים ביקום. השאלה היא, כמובן, איך עושים זאת? איך מגלגלים את הכסף כשאין מספיק כסף? התשובה היא מינוף.

 

אז בוודאי שמעתם כבר את המונח "מינוף"*, שמקורו במילה הוותיקה "מנוף", ולא תמיד הבנתם על מה מדובר. אז הנה מדריך קצר.

 

נפתח בהסבר קצר למה מינוף* חשוב. אמרנו כבר שלא כולנו נולדנו עשירים. אם נעשה שימוש רק בכספים שיש לנו לצורך השקעה נוכל אולי להרוויח, אבל בסכומים המותאמים לגובה ההשקעה שלנו. אם נשקיע, למשל, 1,000 שקלים במניה כלשהי, או במטבע כלשהו, גם אם הם יזנקו במסחר בבורסה או בשוק המטבעות, הרי הרווח שנוכל להפיק מאותם 1,000 שקלים יהיה רק ביחס לסכום שהשקענו. לעומת זאת, אם נוכל להשקיע 10,000 שקלים הרווח יהיה משמעותי בהרבה, כי סכום ההשקעה הינו גבוה יותר. חשבון פשוט. אז מהיכן מביאים את ה-10,000 שקלים? או, כאן נכנס המינוף* לתמונה.

מינוף* הוא למעשה סוג של הלוואה. הלוואה לטווח קצר. אתה מקבל סכום של כסף ממוסד פיננסי מוכר ויכול לסחור אתו. אם אתה מנהל אותו נכון ובחוכמה אתה יכול להרוויח כסף נוסף, להחזיר את ההלוואה וליהנות מההפרש.

 

אם תרצו זה ההסבר האמתי של המילה מינוף* - כולם רוצים להרוויח ולהניף את רווחיהם גבוה יותר. למעשה, כולם רוצים להרוויח הרבה והמשמעות העיקרית של המינוף* היא בדיוק כזאת - היכולת להרוויח הרבה, גם כאשר אין בידי המשקיע, סוחר המטח או איש העסקים, הון גדול התחלתי לביצוע ההשקעה.

 

המינוף עוזר למשקיע הפרטי להרוויח יותר בהשקעה קטנה. 

 

מינוף* חכם הוא אחת הדרכים המעשיות, הזמינות והמהירות להרוויח כסף. כלומר, להשתמש בכסף בצורה חכמה לתועלתך. כשאתה ניצב מתוסכל מול שערי הריבית הנמוכים (בוא נקרא לילד בשמו - הקפואים) בפק"מ הבנקאי, או מתמודד מול העמלות של בתי ההשקעות, אתה מחפש אחר חלופת השקעה טובה ובטוחה.

 

ב"פריים ברוקר", זירת המסחר המתקדמת והטכנולוגית מסוגה בישראל, מציעים לך מינוף בתנאים שונים. קל לראות שרווח של חצי אחוז עבור 1,000 שקלים הוא רק חמישה שקלים, בעוד שחצי אחוז על 100,000 דולר פירושו 500 דולר*

 

מינוף חכם הוא אחת הדרכים המעשיות, הזמינות והמהירות להרוויח כסף. מינוף חכם הוא אחת הדרכים המעשיות, הזמינות והמהירות להרוויח כסף.

 

במילים אחרות, מינוף* בהשקעות בשוק ההון ובמט"ח מאפשר להגדיל את אפשרות הרווח. אבל חשוב להבין שכמו כל הלוואה, צריך להתייחס למינוף* בזהירות. לא לקחת יותר מהנצרך ולפעול נכון. בשביל זה צריך לעבוד עם מקצוענים, כאלה שיודעים לא רק לספק לך את המינוף ברמה הדרושה לך, אלא גם לספק לך את התשתית הנכונה להשקעה באמצעות כספי מינוף*.

 

זירת הסוחר מנוהלת ע"י שוקי הון 24 בע"מ; הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; יובהר ויודגש כי האמור בפרסום זה אינו מהווה המלצה או חוו"ד בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך וכי האמור בפרסום זה אינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

 

* פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממש של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר.

**זירת הסוחר אינה מתחייבת לתשואה מסוימת, ואין באמור, כדי להוות הבטחת רווח או תשואה כלשהי.

 

 

להשארת פרטים נוספים
*
*
* שדה חובה
שלחו
בטל שלח
    לכל התגובות
    x