בארץ

יורם דבש נבחר לנשיא בורסת היהלומים

דבש נכנס לנעליו של שמואל שניצר שכיהן בתפקיד במשך שמונה שנים. דבש, הינו הבעלים של דבש יהלומים הפועלת מאז שנת 1991 ונחשבת לאחת מבין 20 המלטשות המייצאות הגדולות בישראל

הדס גליקו 10:1417.12.15
הנשיא החדש של בורסת היהלומים הוא יורם דבש שנבחר אתמול בבחירות שנערכו בבורסה ליהלומים ברמת גן. דבש, הינו הבעלים של דבש יהלומים הפועלת מאז שנת 1991 ונחשבת לאחת מבין 20 המלטשות המייצאות הגדולות בישראל. נשיא הבורסה היוצא, שמואל שניצר, שכיהן בסה"כ שמונה שנים כנשיא הבורסה, בשתי כהונות, הודיע לפני מספר חודשים על החלטתו לסיים את תפקידו בתום הקדנציה הנוכחית.

 

דבש שימש בשנים האחרונות בשורה של תפקידים בבורסה בין השאר הוא חבר בהנהלת התאחדות תעשייני היהלומים מתחילת שנות האלפיים ומכהן כבורר במחלקה המשפטית. בשנת 2013 נבחר לתפקיד מזכיר כבוד של בורסת היהלומים, יו"ר ועדת תעשייה ויו"ר ועדת שיווק וקשרי חוץ ומשמש כדירקטור במועצת המנהלים של מכון היהלומים הישראלי.

 

דבש נכנס לתפקיד בתקופה מאתגרת. בשנים האחרונות מתמודד הענף עם ירידה בביקוש מצד מדינות אסיה ומדינות ערב, לצד תחרות מצד יצרני תכשיטים זולים. אלו מובילים למגמה גוברת של פשיטות רגל של חברות יהלומים בעולם שהגיעה בשנה האחרונה גם לישראל.

 

יורם דבש יורם דבש

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x