שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

רפאל זכתה במכרז להקמת חדר הסייבר הלאומי בהיקף של 100 מיליון ש'

החברה שהובילה קבוצה הכוללת גם את סיסקו מטריקס EMC ו-IBM תקים ותאייש במסגרת זכייתה חדר מצב שמטרתו הגנה על ישראל במקרה של מתקפות חיצוניות; עוד התמודדו במכרז - אלביט, התעשייה האווירית, HP ולוקהיד מרטין

הדס גליקו 19:4029.06.15

חברת רפאל הודיעה היום (ב') על זכייתה במכרז בהיקף קרוב ל-100 מיליון שקל לפיתוח תשתית הסייבר הלאומית. המכרז שפרסם מטה הסייבר הלאומי של ישראל בראשות אביתר מתניה, כולל הקמה והפעלה של מטה הסייבר הישראלי. רפאל הובילה קבוצה שכללה את סיסקו מטריקס EMC ו-IBM.

 

 

 

המכרז שפורסם לפני כארבעה חודשים הוביל להתמודדותן של שורה של חברות בהן גם התעשייה האווירית, אלביט ולוקהיד מרטין. לפני כחודשים וחצי נערך השלב הסופי של המכרז במסגרתו בחנה ועדה של מומחי סיייבר מישראל והעולם את יכולותיה של כל קבוצה.

 

מדובר במכרז להקמת חדר מצב בנושא סייבר שמדינת ישראל מקימה על מנת להתמודד טוב יותר עם מתקפות חיצוניות. החברות האזרחיות שזכו במכרז יהיו אחראיות על איושו והפעלתו מסביב לשעון.

 

לדברי אריאל קארו ראש מנהלת הסייבר של רפאל: "זכינו ביכולת לשפר את הגנת הסייבר הישראלית. מטה הסייבר הלאומי מוביל את התכנית ובמסגרת זאת יצא המטה למרכז להגנה ושיפור בשילוב המגזר האזרחי. המטרה היא לשפר באופן מהותי את הגנת הסייבר הישראלית תוך בנייה של תמונת מצב לאומית וכלים ייחודים שיאפשרו לזהות ולטפל באיומי סייבר".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x