שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

המועמד המוביל לתפקיד מנכ"ל משרד הבינוי: אשל ארמוני

ארמוני, שכיהן עד לאחרונה כמנכ"ל עיריית כפר סבא, צפוי לעבוד תחת שר הבינוי המיועד יואב גלנט - ששירת איתו יחד בשייטת

אורי תובל 17:0329.04.15

מנכ"ל עיריית כפר סבא עד לאחרונה, אשל ארמוני, הוא המועמד המוביל לתפקיד מנכ"ל משרד הבינוי. ארמוני, ששירת כקצין בשייטת 13 ולאחר מכן כאיש מוסד, צפוי לפעול תחת שר הבינוי המיועד יואב גלנט מכולנו, מפלגתו של שר האוצר המיועד משה כחלון. 

ארמוני, בן 55, מכיר את גלנט עוד משירותו הצבאי בשייטת. לאחר שהשתחרר בדרגת סרן, שירת במוסד בין 1987 ל-2010 במגוון רחב של תפקידים וסיים כראש אגף בארגון בתקופתו של מאיר דגן. ימים ספורים אחרי שחרורו מונה למנכ"ל עיריית כפר סבא, תחת ראש העיר יהודה בן חמו, המזוהה עם מפלגת העבודה.

 

שר הבינוי המיועד יואב גלנט שר הבינוי המיועד יואב גלנט צילום: אוראל כהן

 

כמנכ"ל העירייה, היה ארמוני אחראי על חידוש תוכנית המתאר העירונית אחרי כמה עשרות שנים, והיה ממובילי הקמת השכונות הירוקות החדשות בעיר. כמו כן, היה מעורב מטעם העיר בתוכניות הנוגעות לתע"ש השרון. אנשים שעבדו עם ארמוני מגדירים אותו כאדם דומיננטי, אך יודע ליצור יחסי עבודה טובים.

 

בדצמבר האחרון התפטר ארמוני מתפקידו. בתקופת הבחירות היה מעורב בארגון הפעילות של מפלגת כולנו בכפר סבא ובאזור השרון. בראיון לעיתון בכפר סבא לאחר התפטרותו אמר "אשמח לקבל תפקיד משמעותי ברמה הארצית. כל משרד שיש לו זיקה לעשייה חברתית וכלכלית יתאים לי". ארמוני, שמתגורר ברמת השרון, מחזיק בתואר שני במינהל עסקים ובתואר שני בפילוסופיה של הדתות, נשוי בשנית ואב לחמישה. את תגובתו של ארמוני לדברים אי אפשר היה להשיג.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x