$
חדשות נדל"ן

דוראל מקדמת תמ"א 38 בשכונת רמת אביב ג' בת"א בשווי של כ-144 מיליון שקל

במסגרת הפרויקט יתווספו ל-6 בניינים קיימים 24 דירות פנטהאוז ודופלקס. לפי הערכת היזמים הדירות הקיימות יושבחו בסכומים של 750-850 אלף שקל לדירה

דותן לוי 13:0019.02.14

חברת הנדל"ן דוראל מקדמת בימים אלה פרויקט רחב היקף לתמ"א 38 בשכונת רמת אביב ג' בתל אביב, כך נודע ל"כלכליסט". מדובר במתחם המשתרע על פני 11 דונם וכולל 6 בניינים בני 144 יחידות דיור בין הרחובות גרונר פינת קשאני.

 

במסגרת הפרויקט צפויים להתווסף לבניינים בני 6 הקומות (מעל קומת עמודים) 24 יחידות דיור חדשות בשווי כולל של כ-144 מיליון שקל (לפי חישוב של 6 מיליון שקל לדירה). מדובר בדירות מסוג דופלקס ופנטהאוז. כמו כן, לכל יחידות הדיור הקיימות יתווספו ממ"ד, מרפסת שמש ומחסן. לפי הערכת היזמים הדירות הקיימות יושבחו בסכומים של 750-850 אלף שקל לדירה.

 

הדמיה של הפרויקט הדמיה של הפרויקט הדמיה: אדריכלית עירית סולסי

 

כמו כן למתחם צפויים להתווסף מקומות חניה באמצעות חפירה של חניונים תת קרקעיים וצפוי לעבור שיפוץ והחלפה של המעליות, המעקות, חיפויי המבנים, המסגרות והתריסים, זאת בנוסף לשדרוג החצר המשותפת בין הבניינים.

 

לפי החברה היא נמצאת בשלב מתקדם של החתמת הדיירים ובהמשךתפעל בשני שלבים: חברה מנהלת מטעמה תדאג להוצאת היתר הבנייה ולאחר מכן בשלב הביצוע ייבחר קבלן ודוראל תהיה החברה המפקחת על ביצוע הפרויקט.  

 

דורי דוידוביץ', מנכ"ל "דוראל ייזום, בנייה ונדל"ן": "אנחנו עדים להתעוררות של השוק בכל הקשור לפרויקטים של תמ"א 38, ניכר כי גם בפן הרגולטורי וגם בפן התודעתי של הציבור עברנו כברת דרך רצינית שמעמידה אותנו בפני נפח גדול של פרויקטים עתידיים. גם תושבי תל-אביב מתחילים להבין שהם אינם נמצאים בתוך בועה וכי בנוסף להשבחה דרמטית באיכות החיים ושווי הנכס, סכנות רעידות אדמה ואיומי טילים מרחפות מעל כולם ויש להיערך בהתאם גם בהיבט של הביטחון האישי וגם בהיבט של המחויבות החברתית".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x