בארץ

צפו בסרטון: החניה בתל אביב נהפכה לחניית נכים - והרכב נגרר

בתל אביב, מתברר, אפשר לחנות בכחול לבן לפי החוק - ועדיין הרכב ייגרר בעלות של 1,350 שקל. עיריית ת"א: "טעות חמורה ושלומיאלית"

חן פונדק 11:3505.02.13

חניה בתל אביב היא עסק יקר לתושבים ולמבקרים בעיר, אבל מסתבר שגם אם חונים כחוק ניתן עדיין לקבל דו"ח על חניה אסורה ואפילו להגיע למצב בו גוררים את הרכב.

 

כך קרה לתושבת העיר, הילה בן ברוך, שהחנתה את מכוניתה ברחוב יהודה הלוי ליד מדרכה הצבועה בכחול לבן וגילתה יום למחרת

כי החניה סומנה כחניית נכים ורכבה נגרר. ברוך התקשרה לעירייה שם נאמר לה שכדאי שתשלם את עלות הגרירה עבור שחרור רכבה - 1000 שקל. בנוסף גילתה כי נרשם לה דו"ח בגובה 350 שקל.

 

 

ברוך גילתה יוזמה ופנתה למשרדים שמול ביתה ושאלה האם ניתן לבדוק אם הרחוב בו חנתה צולם על ידי מצלמות האבטחה. בצילום הווידאו רואים בבירור כיצד מגיעים עובדי העירייה ומציירים חניית נכה סביב המכונית החונה ואת המדרכה הופכת מכחול לבן לאפור. כאמור, לאחר מכן הגיע הגרר שלקח את מכוניתה.

 

מעיריית תל אביב-יפו נמסר בתגובה, "מדובר בטעות חמורה ושלומיאליות שאינה מקובלת על עיריית תל-אביב - יפו. אנחנו מתנצלים על עוגמת הנפש ונבדוק את עצמנו לגבי העתיד כדי שדברים מסוג זה לא יישנו. הקבלן שהגיע למקום סימן אותו כחניית נכים, אך בניגוד לנוהל לא עדכן את אגף הפיקוח. יודגש כי במקום הוצב 3 ימים לפני המקרה תמרור המציין כי מדובר בחניית נכים. עם הגעתה של התושבת לאגף החניה אמש בוטל הקנס באופן מיידי, והיא לא חויבה בהוצאות גרירה. באשר למענה של הנציג במוקד 106, הנושא ייבדק ויחודדו הנהלים לגבי אופן המענה והטיפול של נציגי המוקד במקרים מעין אלו".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x