$
התעשייה

אי.סי.איי טלקום מפטרת 100 עובדים

המנכ"ל, רפי מאור, כתב לעובדי החברה על רקע המהלך: "אני בטוח שאנחנו יכולים לצאת מהתקופה הזו חברה חזקה ויעילה יותר"

מאיר אורבך 13:1923.11.10

חברת אי.סי.איי טלקום (ECI) מפטרת כ-100 עובדי פיתוח בישראל ובחו"ל. כמו כן מתכוונת החברה להוציא את מרבית עובדיה ליום חופשה ללא תשלום בכל חודש החל מהחודש הבא. 

 

במכתב שהוציא רפי מאור, מנכ"ל החברה, לכל עובדיה, הוא אומר: "אנו עומדים לפני תקופה מאתגרת, אך אני בטוח

כי ביכולתנו לעשות את הנדרש ולצאת מתקופה זו חברה חזקה ויעילה יותר".

 

עוד כותב מאור: "הגדלנו באופן משמעותי את השקעותינו במחקר ופיתוח, על מנת להרחיב את סל המוצרים העתידי של החברה, לחזק את כושר התחרות שלנו ולהבטיח שאנו ערוכים לענות על דרישות השוק העתידיות. למעשה, במהלך שלוש השנים האחרונות הגדלנו את השקעותינו במחקר ופיתוח בכ-50%, וגייסנו כ-500 עובדי מחקר ופיתוח למרכזי הפיתוח שלנו ברחבי העולם – השקעה עצומה בהתחשב במשבר הכלכלי העולמי והירידה הכללית בהשקעות בפיתוח בתעשייה שלנו".

 

מחברת אי.סי.איי נמסר שבימים אלה עוסקת החברה בגיבוש תכניתה האסטרטגית לשנים הבאות. במסגרת תוכנית זו בכוונת החברה לשנות את תמהיל העובדים באתריה השונים כך שבסוף 2011 יעבדו בחברה כ-70 עובדים יותר מאשר כיום.

 

אי.סי.איי תמשיך להתמקד בכל הפרויקטים שבהם היא עוסקת היום, לצד פרויקטים נוספים בתחומי הפעילות שלה. החברה תמשיך לגייס עובדים לתחומי המחקר והפיתוח למרכז החדש שפתחה בנגב, ובמקביל פועלת במטרה להשקיע במרכזי פיתוח נוספים באזורים הנהנים מעדיפות לאומית.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x