שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

ליאורה מרידור חדלה לכהן כדירקטורית בדלתא גליל

הסיבה לפי הודעת בורסה ששלחה החברה היא "סיום כהונה". בעל השליטה לשעבר ומייסד דלתא גליל הוא דב לאוטמן, שכיהן כיו"ר הוועד המנהל של אוניברסיטת תל אביב לפני מרידור

נעמה סיקולר 10:4021.10.09

פרשת ליאורה מרידור ממשיכה לספק כותרות ולהכות גלים. אתמול, ביום שבו הודיע מבקר המדינה כי יחקור לעומק את התנהלות אוניברסיטת תל אביב, כולל מעורבות אנשי עסקים בפעילות הוועד המנהל, הוציאה חברת דלתא גליל הודעת בורסה לפיה מרידור "חדלה לכהן" כדירקטורית בחברה.

 

הסיבה,

על פי הודעת הבורסה ששלחה החברה, היא "סיום כהונה". בעל השליטה לשעבר ומייסד דלתא גליל הוא דב לאוטמן, שכיהן כיו"ר הוועד המנהל של אוניברסיטת תל אביב לפני מרידור.עם זאת, המינוי של מרידור לתפקיד דירקטורית בדלתא נעשה על ידי בעל השליטה הנוכחי, אייזיק דבח.

 

המבקר הודיע  אתמול כי חקירתו בעניין אוניברסיטת תל אביב תתמקד במספר נושאים, בראשם כאמור מעורבותם של אנשי עסקים בפעילות הוועד המנהל, בראשות מרידור. כמו כן תיערך חקירה מעמיקה בנושא הדחת הנשיא הקודם צבי גליל מחשש לליקויים בתהליך קבלת ההחלטות וחשש לליקויים בתפקודן של ועדות האיתור בכלל באוניברסיטת תל-אביב. מרידור חברה גם בדירקטוריונים של אסם, גילת לוויינים, טבע ואלרוב ישראל של אלפרד אקירוב.

 

בנוגע להיכרות המוקדמת שלה ושל אקירוב, עוד בטרם נבחרה מרידור לעמוד בראש הוועד המנהל של האוניברסיטה היא כיהנה כדירקטורית חיצונית באלרוב שבבעלות אקירוב. חברים בוועדת האיתור טוענים כי לא הצהירה על יחסיה העסקיים עימו. בהקשר זה מסר אלפרד אקירוב כי הצהיר על חברותה של ליאורה מרידור בדירקטוריון החברה כדירקטורית חיצונית.

 

היום ידונו מוסדות האוניברסיטה במינוי יוסי קלפטר לנשיא.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x