שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

2 ישראלים נבחרו לרשימת "המנהיגים הצעירים" של הפורום הכלכלי העולמי

הרשימה של הפורום הכלכלי העולמי, כוללת 200 מנהיגים מתחת לגיל 40 מכל רחבי העולם שזכו להכרה בעבור ההישגים הכלכליים שלהם

כתב כלכליסט 17:3825.02.09

אפרת פלד, מנכ"ל אריסון השקעות, ויאיר גולדפינגר, ממיסדי ICQ, נבחרו אתמול לרשימה היוקרתית של "המנהיגים הצעירים" מתחת לגיל 40 של הפורום הכלכלי העולמי. הרשימה כוללת כ-200 מנהיגים מכל רחבי העולם שזוכים להכרה בעבור ההשגים המקצועיים שלהם, המחוייבות שלהם לחברה והפוטנציאל שלהם

לתרום לעיצוב העתיד של העולם.

 

בחירתה של פלד נעשתה בעקבות המלצה של יו"ר קבוצת אריסון שרי אריסון, אשר ברכה על בחירתה: "המלצתי ותמכתי בבחירה של אפרת, אשר פועלת למימוש חזון קבוצת אריסון ותקדם מרכים חשובים אלו גם במסגרת פורום זה".

 

אפרת פלד: "הפורום הינו פלטפורמה משמעותית להשפעה גלובלית על סדרי העולם הכלכליים, החברתיים וסביבתיים על פיהם אנו חיים. אני שמחה לקחת חלק בפורום חשוב זה ולתרום לו. אני מודה לשרי אריסון, יו"ר קבוצת אריסון, על ההמלצה ולפורום על בחירתו".

 

אפרת פלד מכהנת כמנכ"ל אריסון השקעות, הזרוע העסקית של קבוצת אריסון, משנת 2006. בנוסף, משנת 2003 היא מכהנת כמנכ"לSAFO (מיאמי, פלורידה) – חברה המנהלת את כלל עסקיה הגלובליים של שרי אריסון.

פלד מכהנת כדירקטורית במועצת המנהלים של בנק הפועלים, שיכון ובינוי, תעשיות מלח ומיה.

 

פלד, רואת חשבון מוסמכת, מחזיקה בתואר שני במנהל עסקים מ Kellogg –Recanati, התוכנית הבינלאומית למנהלים של אוניברסיטת תל-אביב ואוניברסיטת נורת'ווסטרן. בנוסף היא בעלת תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה ובוגרת לימודי תעודה לשמאות מקרקעין וניהול נכסים מאוניברסיטת תל-אביב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x