סגור

פורסטר: סייברארק דורגה כמובילה בתחום Identity-As-A-Service (זהות כשירות) לארגונים

הפתרון של סייברארק מאפשר לארגונים להעניק לעובדים מבוזרים גישה פשוטה ומאובטחת מכל מקום ובאמצעות כל מכשיר

סייברארק (נאסד"ק: CYBR) דורגה כמובילה בתחום Identity-As-A-Service על ידי חברת המחקר העצמאית Forrester במסגרת דו"ח“ The Forrester Wave™: Identity-As-A-Service (IDaaS) For Enterprise, Q3 2021.”1. סייברארק קיבלה את הניקוד הגבוה ביותר שניתן בקריטריונים כגון חזון המוצר, מפת הדרכים לחדשנות, אימות זהות משתמשים, גישה מאובטחת, חוויית שימוש וניווט, דו"חות ועמידה בתקינה (compliance).
הפתרון של סייברארק לניהול אבטחת הזהויות בארגון, CyberArk Workforce Identity, מסייע לארגונים להתגונן מפני התקפות ולשפר את היעילות התפעולית ואת העמידה בתקינה (compliance). פתרון IDaaS for enterprise של סייברארק מתבסס על גישה מקיפה ומבוססת סיכונים כדי לאפשר לארגונים להרחיב באופן מאובטח את השימוש ביישומים עסקיים ושירותי המחשוב לעובדים מבוזרים ולהעניק גישה פשוטה ומאובטחת מכל מקום ובאמצעות כל מכשיר.
1 צפייה בגלריה
ניהול אבטחת הזהויות בארגון
ניהול אבטחת הזהויות בארגון
ניהול אבטחת הזהויות בארגון
(shutterstock)
הדו"ח מציין, כי "CyberArk Workforce Identity (לשעבר Idaptive), מספק אימות זהות מתוכנן היטב הכולל אימות רב-גורמי (MFA) בנקודת הקצה, אפשרויות שימוש ללא סיסמה (passwordless), יכולות חזקות של שירות עצמי ואת היכולת לקבוע רצפים שונים של גורמי אימות זהות. IDaaS של סייברארק תומך באימות זהות מבוסס סיכונים (RBA). הוא עושה שימוש ב-APIs המונעים באמצעות אירועים ומאפשר למשתמשי admin להתאים את מאפייני הסיכון (נמוך/בינוני/גבוה). הפתרון גם מעניק לאותם משתמשים את היכולת להתאים מדיניות על בסיס הקשר (קונטקסט) לקבוצות ואפילו למשתמשים עתירי סיכון. סייברארק זכתה בציונים גבוהים מאוד של הלקוחות על התמיכה הטכנית שהיא מעניקה וחוויית המשתמש".
"התרבות סביבות הענן והמובייל הועילה מאוד למשתמשים וארגונים. עם זאת, היא גם מאתגרת את צוותי האבטחה הנדרשים לוודא שהם יכולים לאבטח היקף רשת מחורר מאוד במקביל לפרודוקטיביות גבוהה של העובדים", אמר מייק או'מאלי (Mike O’Malley), סגן נשיא בכיר לשיווק גלובלי בסייברארק. "התמקדות בזהות היא המפתח לאבטחת השינוי שחל בארגונים. סייברארק מספקת חדשנות בכל חלקיה של פלטפורמת אבטחת הזהות. אנו סבורים שהזכייה בתואר החברה המובילה בתחום מטעם Forrester מעניקה תוקף נוסף לאסטרטגיה זאת, הנשענת על פתרון חזק בתחום IDaaS, וארגונים בכל מקום בעולם מודעים לכך".
CyberArk Workforce Identity הוא נדבך מרכזי בפלטפורמת אבטחת הזהויות של סייברארק (CyberArk Identity Security). פלטפורמה זאת, המתמקדת בניהול גישה פריבילגית, שונה מההיצע בשוק הודות לגישה המציבה את האבטחה במקום הראשון (security first) באספקת שירותי אימות זהות, הרשאות, גישה וביקורת באופן משולב וחלק ובכך מסייעת להבטיח הגנה לכל צעד במחזור החיים של אבטחת הזהות וחוויית משתמש חלקה ונטולת חיכוכים.
להורדת גרסת חינם של דו"ח The Forrester Wave™: Identity-As-A-Service For Enterprise, Q3 2021” לחצו כאן>>
1 -The Forrester Wave™: The Forrester Wave™: Identity-As-A-Service For Enterprise, Q3 2021 מאת שון רייאן עם מריט מקסים, אלסה פיקוליק ופגי דולסטי, 31 באוגוסט, 2021.