סגור
שורת הרווח דף כתבה חדש

גם פינוי בינוי וגם תמ"א, גם ייזום וגם ביצוע: חברת י.ח דמרי על חשיבות שילוב היכולות של היזם

המורכבות של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית משפיעה עמוקות על יזמי הנדל"ן. מהן היכולות שחשוב שיהיו ליזם שאיתו אתם מתקשרים?

בשוק ההתחדשות העירונית רשומים כיום מעל ל-2,500 יזמים פעילים, אך מתוכם 80 יזמים בלבד קידמו במקביל תוכניות של תמ"א ותוכניות של פינוי בינוי. בשיחה עם איל טישל, מנכ"ל דמרי גלים התחדשות עירונית, ואמיר כהן, סמנכ"ל שיווק ומכירות ב- י.ח דמרי, שמענו מה הסיבה לכך, מה הדבר מעיד על יכולותיו של היזם, וכיצד הדיירים יכולים לזהות מתוך כך את היזמים איתם מומלץ להם להיכנס לפרויקט.
ראשית, שמענו על הפער בין השלטון המקומי לשלטון המרכזי, שמעכב תוכניות רבות של התחדשות עירונית, והבנו כיצד יזמים ותיקים וחזקים, שיש להם גם את אמון המדינה וגם את אמון הרשות המקומית, יכולים להניע פתרונות יצירתיים.
בהמשך, שוחחנו על עתיד תחום ההתחדשות העירונית ולמדנו מדוע יזמים צריכים לפעול בכל המתווים הקיימים וכיצד הדבר יאפשר להם לספק פתרונות למגוון סוגי בניינים. שמענו על המורכבות של הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ועל האופן בו הם מסייעים ליזמים להשיג צדק חברתי עבור הדיירים, ולסיום למדנו מהם שלושת הדברים החשובים ביותר בבחירת יזם. צפו