סגור

מינויים חדשים בקבוצת ארליך: סמנכ"ליות טכנולוגיה ולקוחות

קבוצת ארליך, משרד הפטנטים הגדול והמוביל בישראל, הודיע על מינויה של ד"ר רות גרנות לסמנכ"ל טכנולוגיות לצד מינויה של סיגל קליין לסמנכ"ל לקוחות. צעד זה יאפשר לקבוצת ארליך להמשיך לתת את השירות המתקדם והחדשני ביותר ללקוחותיה

רות החלה את הקריירה שלה בחברת "פרוקטר & גמבל" הבינלאומית, כנציגה מדעית ותמיכה רגולטורית, האחראית על קשרי חוץ ורגולציה של החברה ומוצריה בישראל, מול גופים כגון משרד הבריאות ומכון התקנים וכן לקוחות החברה בישראל. בהמשך, היא שימשה במשך שני עשורים כסמנכ"לית, וניהלה את הקניין הרוחני של "ידע חברה למחקר ופיתוח בע"מ", חברת המסחור של מכון ויצמן למדע ברחובות. במסגרת תפקידה, רות נתחה, הגנה וניהלה, בעזרת צוות אדמיניסטרטיבי, פורטפוליו של מאות משפחות פטנטים, ונתנה את התמיכה והליווי לפעולות המסחור, מתן הרשיונות, בדיקות נאותות ופעולות שונות בקניין הרוחני האמור, כמו גם פיקחה על נותני השירות, ובכללם משרדים של עורכי פטנטים, עמם עבדה חברת "ידע". במהלך שנים אלו רות עסקה בין השאר בטיוב מערכות הטכנלוגיה המשמשות את ידע.
2 צפייה בגלריה
רות גרנות סמנכל טכנולוגיות קבוצת ארליך
רות גרנות סמנכל טכנולוגיות קבוצת ארליך
ד"ר רות גרנות סמנכל טכנולוגיות קבוצת ארליך
(יח"צ)
מינוי נוסף הוא של סיגל קליין, אשר בארבע שנים האחרונות היתה מנהלת המכירות והפיננסים של סוכנות ניהול ההסדר "תמורה". בתפקידיה הקודמים שימשה כמנהלת פיתוח עסקי, מנהלת יחידת קשרי לקוחות ומנהלת מרכז שרות הלקוחות ושמשה בתפקידי ניהול בכירים נוספים מעל 11 שנה ובסה"כ בוותק מעל 18 שנים בתחום שוק הביטוח וההון.
לדברי ד"ר גל ארליך, מייסד קבוצת ארליך, "רות וסיגל מביאות איתן הבנה מעמיקה של תהליכי עבודה, ניסיון עשיר בתחומן וגם מתן פרספקטיבה של הלקוח, שתבטיח יתרונות עבורו, בפיתוחים והשיפורים הרבים שאנו עובדים עליהם ללא הרף בימים אלו". עוד מוסיף ארליך, "אנחנו נמצאים בתקופה של צמיחה וחדשנות, על כן בחרנו להרחיב גם את שדרת הניהול בקבוצה, אשר בצורה הזאת תוכל לספק שירותים מקיפים וטובים יותר ללקוחות שלנו".
2 צפייה בגלריה
סיגל קליין סמנכל טכנולוגיות קבוצת ארליך
סיגל קליין סמנכל טכנולוגיות קבוצת ארליך
סיגל קליין סמנכל לקוחות קבוצת ארליך
(יח"צ)
אודות
קבוצת ארליך, נוסדה בשנת 1995 על ידי ד"ר גל ארליך. הסינרגיה העמוקה בין החברות בקבוצת ארליך, מספקת ייצוג רב-תחומי מקיף, לרבות שירותי ליטיגציה גלובליים של משרד עורכי הדין ארליך, נויבואר ומלצר והמומחיות של חברת IPTrade במסחור נכסי קניין רוחני בזירה הבינלאומית יחד עם הידע העשיר והמקיף של ארליך & פנסטר בתחום הפטנטים.
המשרד מטפל בחברות בינלאומיות מובילות וכן באוניברסיטאות, מוסדות רפואה ומחקר ידועי שם, מיזמים משותפים שהוקמו על ידי גופים מובילים בארץ ובחו"ל, חברות הזנק מקומיות ובינלאומיות, חוקרים מן השורה הראשונה בתחומם, מפתחים וממציאים בארץ ובחו"ל, חלקם אף חתני פרס נובל וזוכי פרס וולף.