• תפריט
חדשות נדל"ן

השכנים נאים: הדוגמנית רותם סלע ובעלה יזם הנדל"ן רוטר רכשו דירה במגדל הגימנסיה בת"א ב־15 מיליון שקל

מדובר בדירה בקומה ה־24 במגדל שבו 29 קומות, וממוקם בצפון הישן של תל אביב. הדירה משתרעת על פני 280 מ"ר ונמכרה ע"י הקבלן הוותיק אורי דורי, יו"ר מכון התקנים. אילו עוד רוכשים מוכרים יגורו בבניין?

דותן לוי 07:1001.02.17

הדוגמנית רותם סלע ובעלה יזם הנדל"ן אריאל רוטר, בנם של בעלי חברת קסטרו אתי וגבי רוטר, רכשו דירה במגדל הגימנסיה בתל אביב בתמורה לכ־15 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". המוכר הוא אורי דורי, קבלן ותיק, לשעבר בעליה של חברת א.דורי שהוקמה על ידיו, אשר שימש בעבר גם כנשיא התאחדות הקבלנים ומכהן כיום כיו"ר מכון התקנים. מדובר בדירה בקומה ה־24 במגדל שבו 29 קומות, וממוקם בצפון הישן של תל אביב ברחוב בן שפרוט ובסמוך לכיכר המדינה.

רותם סלע ואריאל רוטר רותם סלע ואריאל רוטר

 

במגדל שצפוי להתאכלס בשבועות הקרובים 108 דירות, אם כי ההערכה היא שמספר הדירות בפועל נמוך בהרבה כיוון שחלק מהרוכשים חיברו שתי דירות ויותר. הדירה משתרעת על חצי קומה על פני 280 מ"ר. מחיר המכירה משקף עלות של כ־53 אלף שקל למ"ר, בעוד המחיר בתחילת הדרך עמד על כ־45–40 אלף שקל למ"ר. המגדל כולל שמירה, בריכת שחייה, מועדון דיירים, חדר כושר וספא ומערכות בית חכם בכל דירה.

 

 

מדובר בפרויקט שנבנה במסגרת קבוצת רכישה ביוזמת החברות אקרו נדל"ן וקנדה ישראל. המגדל תוכנן על ידי האדריכל אבנר ישר וכולל רוכשים מוכרים נוספים כמו צביקה גיור מבעלי ניופאן, הפרסומאים ראובן אדלר, משה ראובני ויורם אלטמן, נפתלי צדר יו"ר קבוצת אמפא, מירי בוהדנה (שמנסה למכור את הדירה מאז יוני 2016) וכן מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח ישראל ומי שהיה מנכ"ל אזורים אופיר גרינברג.

 

  

126תגובות
בטל שלח
 • ל-87: מההורים. הכסף מההורים שלו מן הסתם. לאנשים בגיל הזה אין הרבה כסף אבל כשההורים נותנים אז למה לא לקחת? העיקר היא תמיד מספרת כמה היא עובדת קשה (הבחורה מתעסקת בשטויות בטלוויזיה) ובוכה כמה שהיא עובדת קשה ובעלה "יזם הנדל"ן" כלומר מקבל מההורים ומשקיע בכסף של המשפחה. בטח לא השאירו גרוש לשאר האחים שלו.
  ח, (05.02.17)
 • בושה וחרפה חוסר השוויוניות לחשוב שאני ובן זוגי לא נגיע לדירה של מליון וחצי בעתיד הנראה לעין...חברה חסרת השוויוניות שלנו פשוט בושה וחרפה.
  דפנה, (04.02.17)
 • למה זה מסריח? כי אני קורע את התחת 10 שעות (לא כולל שעה פקקים לכל כיוון) בשביל להביא הביתה 8 נטו.
  ויש לי בן שאני רואה בסופי שבוע, לא כי אני גרוש, אלא כי אני חוזר הביתה כשהוא כבר ישן או לקראת השינה. יש לי אח בהייטק, מכניס 10K יותר ממני בנטו, וגם הוא יכול רק לחלום על דירה כזאת. נכון לעכשיו אני משלם משכנתא בלי לראות את הסוף לעוד 20 שנים. וזה לדירה של שלושה חדרים 72 מטר.
  תמשיכו להוציא לנו את העיניים, אנחנו אולי נאכל את החרא שלכם ונשנא אתכם בשקט, הילדים שלנו כבר לא.
  אמיר, (02.02.17)
 • הוי מת"י מת"י, מתי ילך לעזאזל יו"ר שלך??? (ל"ת)
  צר עיניים כמו סיני, (02.02.17)
לכל התגובות