ישראל מתחברת לכלכלה
 

נדל"ן

מילון כלכליסט
דרור הלוי
דרור הלוי 
צילום: אוראל כהן
מניות קשורות לכתבה
  חדשות נדל"ן מדי
  יום ישירות למייל שלך
   

   מאשר קבלת תוכן שיווקי

  דיוור נוסף
   

  "העיר החדשה" מממשת האופציה לקרקע ברחוב אבן גבירול בת"א

  קבוצת הרכישה שארגנו רוכשת את הקרקע מתה"ל ב-120 מיליון שקל; הפרויקט יכלול 98 דירות ב-4 בניינים בני 7 קומות; דירת 2 חדרים תעלה כ-1.7 מיליון שקל

  דותן לוי

  16.07.14, 16:26

  חברת "העיר החדשה" של דרור הלוי ורביב צולר מממשת את האופציה לרכישת קרקע בפינת הרחובות אבן גבירול ומאנה בתל אביב. מדובר בקרקע שנרכשת מחברת תה"ל וממומנת על ידי הפניקס. עלות הקרקע עומדת על 120 מיליון שקל.  קראו עוד בכלכליסט:

   

  בכוונת החברה להקים במסגרת של קבוצת רכישה את "ICON-TLV" אשר יכלול קומפלקס של ארבעה בניינים בני 7 קומות עם חצר פנימית ו-98 דירות בכ-40 דגמים שונים. בחברה מצהירים על מחירים נמוכים יחסית לאזור: מחיר דירות 2 חדרים יתחיל מ-1.7 מיליון שקל ודירות של 3 ו-4 חדרים - 3-2 מיליון שקל. הפרויקט צפוי להסתיים בתוך כשלוש שנים.

   

  רביב צולר
  רביב צולר צילום: צביקה טישלר

   

  הפרויקט הנוכחי מצטרף למספר פרויקטים גדולים אחרים במרכז ת"א שאותם יזם, ומימש הלוי בתקופה קצרה, בהם פרויקט מגדלי ההיי-טק בהיקף של 330 יח"ד ופרויקט מגדלי אסותא בהיקף של 160 יח"ד. לאחרונה הודיעה החברה על רכישת מתחם בית הסופר ברחוב קפלן בת"א.

    

  את הפרויקט מלווים עוה"ד משה הרדי ואמיר פרס השותפים במשרד הרצוג פוקס נאמן.

    

   

  פרסום ראשון: 16.07.14, 16:26

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות