ישראל מתחברת לכלכלה
 

נדל"ן

מילון כלכליסט

כרכור 
צילום: נמרוד גליקמן
מניות קשורות לכתבה
  חדשות נדל"ן מדי
  יום ישירות למייל שלך
   

   מאשר קבלת תוכן שיווקי

  דיוור נוסף
   

  הבעלים של חברת אדמה רכש קרקע בכרכור ב-9 מיליון שקל

  החברה רוכשת שטחים שלא הופשרו עדיין: "מעריכים שעד יוני 2013 צפוי להתחיל תהליך ההפשרה למתחם"

  שי פאוזנר

  25.12.12, 15:21

  איש העסקים אורן קובי, מבעלי חברת אדמה, רכש בימים האחרונים 45 דונם שטחים חקלאים ביישוב כרכור. מדובר במתחם הצמוד לשכונת אחוזה הירוקה בכרכור, שנרכש מחברת אחוזת כרכור שבבעלות הרצל שרף. קובי שילם עבור השטח סכום של 9 מיליון שקל.  

  קראו עוד בכלכליסט:

  העסקה בוצעה במקביל לעסקה נוספת שבה רכשה חברת אדמה אופציה למתחם של 95 דונם הצמודים לקרקע בכרכור. קובי מסר ל"כלכליסט" כי היקף העסקה משקף שווי של כ-19 מיליון שקל למתחם. עוד טוען קובי כי "אנו מעריכים כי עד יוני 2013 צפוי להתחיל על פי התוכניות תהליך ההפשרה למתחם. התב"ע (תוכנית בניין העיר) נמצאת בשלבים ראשונים".

   

  אם העסקה תצא לפועל, תחזיק אדמה בשטח כולל של כ-140 דונם של קרקעות חקלאיות בכרכור ותהיה גוף האחזקות הגדול בתחום זה ביישוב.

   

  משרד עו"ד שרקון בן עמי, רוזנבויים אשר ושות' הוביל את תוכנית ההפשרה שמקדמת אדמה ומלווה את העסקה. אדריכל הפרוייקט הוא פינצ'י רווה.   

   

  פרסום ראשון: 25.12.12, 15:21

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות