• תפריט
נדל"ן

הדרך לזירוז תוכניות פינוי בינוי: פינוקים

תושבים במתחם רמת אביב שיצליחו להחתים את שכניהם על הסכם פינוי בינוי לפני ספטמבר 2010 יקבלו במתנה חופשה זוגית

מערכת היחסים הבעייתית בין היזם לתושבים בתהליך החתימה על הסכמי פינוי בינוי, מולידה פתרונות שונים ומשונים. בתמורה לפינוי מציעים היזמים לדיירים המפונים דירה גדולה יותר בבניין חדש יותר, ולעיתים מקבלים התושבים גם מרפסות שמש וחניות שלא היו קיימות בתכניות קודמות, אבל מסתבר שגם

זה לא מה שמביא את התושבים לחתום ורוב התכניות נתקעות בשלב זה במשך חודשים ואף שנים.

משרד עורכי הדין זילברמן גרומן המייצגים את הדיירים במתחם רמת אביב וחברת אפריקה ישראל, החליטו לזרז את תהליך החתימות במתחם על-ידי מבצע. במסגרת מבצע זה, כל דייר שחתם על ההסכם ויביא דייר אחר שיחתום עליו עד תחילת ספטמבר 2010 יזכה את עצמו ואת שכנו בחופשה זוגית ברשת מלונות אפריקה ישראל (מלונות הולידיי אין וקראון פלזה).

 

מתחם פינוי-בינוי בשכונת רמת אביב ב' הוותיקה, מתפרס על שטח של 35 דונם וכולל כיום 275 דירות לפינוי ו- 6 נכסי מסחר. במקום הדירות הישנות עתידות להיבנות 800 דירות חדשות. כל בעל זכות בדירה מתפנה צפוי לקבל דירה חדשה בגודל של עד 130 מ"ר נטו בתוספת מרפסת שמש, מחסן ושתי חניות. הדיירים במתחם יקבלו גם שוברי קנייה בסכום של 20 אלף שקל לרכישת ריהוט חדש, מערכת בית חכם ותוספת של חדר כושר ולאונג' עסקי לבניין.

 

עד כה הסכימו כ-50% מבעלי הדירות במתחם לקידומו של הפרויקט, כשרבים מהם אף חתמו מול אפריקה מגורים על הסכם מלא לפינוי-בינוי.

 

עו"ד לירן זילברמן מסר בתגובה: "אנחנו שבעי רצון מהתקדמות הפרויקט. מכיוון שמדובר בפרויקט ממושך אנחנו מנסים לדאוג תוך כדי תקופה זו לרווחתם של הדיירים המעוניינים בקידום הפרויקט".

 

 

24תגובות
בטל שלח
 • "זילברמן גרומן המייצגים את הדיירים".. מי שמכם לייצג אותי? אצם מייצגים את הבודדים שהתפתו וחתמו לכם.
  אצלנו בביניין חתם רק אחד וגם הוא מתחרט.
  בתור בעל הכס שלא גר במתחם אני בעד פינוי בינוי אבל ההצעה שאתם מציעים היא פשוט מצחיקה.
  עוד חדר לדירה ? נפלתם על הראש ? האדמה הזו שווה מיליונים.
  וזה לא שאני חזיר. בשביל זה שווה לי ההרפתקה הזו ? בשביל עוד חדר?
  אני חושב שאתםם באמת לא מציאותיים.
  לי שום דבר לא בוער. הזירה הזו מושכרת תמיד לסטודנטים... תמיד יש דיירים.

  אולי כדאי שיזם אחר ייקח את העיניינים בידיים כי משרד עו"ד הזה מייצג רק את עצמו.  דייר מהרחוב, (30.11.10)
 • מי יכול לענות כמה מ"ר אפשר לקבל? פינוי בינוי - דירת 60מ"ר עם חניה אחת בר"ג מיקום מרכזי - עד איזה מ"ר אפשרי לדרוש במידה והקבלן עומד לבנות פי שלוש לפחות. מקבלים כמובן שכירות עד קבלת הדירה וכל הוצאות הבניה והנילוים על הקבלן.
  דן, (30.06.10)
 • פטתי היזמים והקבלנים מרוויחים מיליונים רבים מכל פרוייקט פינוי בינוי הם מבקשים עזרה מהדיירים וזורקים עצם מעליבה כמו חופשה זוגית? עלבון לאינטלגנציה. שיעבדו קצת בשביל הרווח הזה ויחתימו לבד ובעיקר שיציעו הצעות שהיו מפתות גם אותם...
  רותי, (06.06.10)
 • לא הכל זה כסף, לשמור על אופי השכונה הירוקה והיפה די לעגל הזהב.
  לא למגדלים חסרי זהות, מכוערים וצפופם.
  תושב שכונה מודאג, (05.06.10)
לכל התגובות