ישראל מתחברת לכלכלה
 
 

בארץ

מילון כלכליסט
שר התקשורת, גלעד ארדן
שר התקשורת, גלעד ארדן 
צילום: טל שחר
מניות קשורות לכתבה
  חדשות מדי
  יום ישירות למייל שלך
   

   מאשר קבלת תוכן שיווקי

  דיוור נוסף
   

  מתקשה לעזוב את הלשכה: שני הכובעים של יועצת התקשורת של ארדן

  מירי שאול, יועצת התקשורת והדוברת של השר ארדן, ממשיכה ללוות אותו אף שמונתה לאחרונה לתפקיד דוברת ומנהלת רגולציה בקבוצת פז

  אופיר דור

  10.06.13, 07:01

  מירי שאול מלווה את השר גלעד ארדן בעשר השנים האחרונות ושימשה כיועצת התקשורת והדוברת האישית שלו בתפקידו כשר להגנת הסביבה. שאול נחשבה לאורך השנים לאחד האנשים הקרובים ביותר לארדן. אלא שבפברואר האחרון, בטרם נכנס ארדן לתפקידו הנוכחי, מונתה שאול לתפקיד דוברת קבוצת פז ולמנהלת רגולציה של הקבוצה. כאן תפקידה של שאול בלשכת ארדן היה אמור להיפסק.  אולם מבדיקת "כלכליסט" עולה כי שאול ממשיכה לסייע לארדן במגע עם התקשורת במקביל לעבודתה בקבוצת פז. גורמים במשרד התקשורת כינו את שאול "היועצת הפרילנסרית" של ארדן, והבהירו כי היא ממשיכה לענות לפניות מצד עיתונאים. לדברי שאול, היא אינה מקבלת תשלום על הסיוע שהיא מעניקה לשר אלא מעניקה אותו בהתנדבות.

   

   

  ארדן. "השר נעזר במי שעבד עמו בעבר ונמצא איתו בקשר"
  ארדן. "השר נעזר במי שעבד עמו בעבר ונמצא איתו בקשר" צילום: טל שחר

   

  אף שבתפקידיו כשר התקשורת והגנת העורף לא אמור ארדן לטפל ישירות בעניינים הנוגעים לקבוצת פז, העובדה שמנהלת רגולציה של חברה בורסאית גדולה ממשיכה להעניק שירותים לשר בכיר בממשלה יוצרת פוטנציאל לניגוד עניינים.

   

  מטעם שר התקשורת נמסר בתגובה כי "השר נעזר במי שעבד עמו בעבר ונמצא איתו בקשר, כמו כל אדם סביר. אין שום קשר בין עבודתה של מירי בהווה לסיוע ממנה עד למינוי יועץ תקשורת חדש".

   

  ממירי שאול נמסר בתגובה כי "אני ממשיכה לסייע מעת לעת לשר באופן התנדבותי ולא רשמי עד גיוס יועץ תקשורת. אין בשום תחום שבו אני מסייעת כל נגיעה לפעילותי המקצועית בפז, וכל ניסיון לייצר קשר כזה הוא מופרך".

   

   

  פרסום ראשון: 10.06.13, 07:01

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות