ישראל מתחברת לכלכלה
 
 

בארץ

מילון כלכליסט
רצים למצוא מחסה בשדרות
רצים למצוא מחסה בשדרות 
צילום: אוראל כהן
מניות קשורות לכתבה
  חדשות מדי
  יום ישירות למייל שלך
   

   מאשר קבלת תוכן שיווקי

  דיוור נוסף
   

  אושר: תושבי שדרות ועוטף עזה ימשיכו לקבל הטבות מס והנחות בארנונה

  הממשלה אישרה להמשיך את מתן ההטבות לתושבים גם ב-2013 - זיכוי מס של 20% והנחה של 30% בארנונה. שדרות תקבל מענק של 8 מיליון שקל

  תומר אביטל

  04.11.12, 15:48

  תושבי שדרות ויישובי עוטף רצועת עזה ימשיכו לזכות בשורה של הטבות כלכליות גם בשנה הבאה. הבוקר (א') אישרו השרים את תוכנית משרד ראש הממשלה לחבילת סיוע, שעיקרה זיכוי מס בשיעור של 20% לתושבים והנחה של 30% בארנונה למגורים.

  קראו עוד בכלכליסט:

  מפעלי התעשייה ובתי העסקים יזכו להנחה של 24% על הארנונה. בנוסף המדינה תמשיך להעניק שירותים פסיכולוגיים לתושבים ולתגבר את מערכי החירום. התוכנית שאושרה כוללת גם את ההחלטה לתת מענק לעיריית שדרות בגובה 8 מיליון שקל ומענק נוסף למועצות האזוריות בגובה 5 מיליון שקל.

   

  מדובר באותן הטבות שהיו נהוגות ב-2012, ועלותן נאמדה בכ- 224 מיליון שקל. לדברי משרד ראש הממשלה, הממשלה השקיעה עד היום באזור מוכה הטילים כ- 785 מיליון שקל.

   

  מפעל בשדרות שנפגע מקסאם
  מפעל בשדרות שנפגע מקסאם צילום: אוראל כהן

   

  במשרד ראש הממשלה ציינו כי ההחלטה "מצטרפת להחלטת הממשלה מלפני שבוע בעניין מיגון בתי תושבים בטווח של 7-4.5 ק"מ מגדר המערכת של רצועת עזה, ומשלימה את אסטרטגיית החוסן הלאומי בעוטף: שילוב בין מרכיבים מדיניים, ביטחוניים ואזרחיים, המחזקים את כושר העמידה של התושבים והרשויות באזור".

   

  עם זאת, במשרד שכחו לציין כי החלטת המיגון מהשבוע שעבר כלל לא מתוקצבת - זאת בעקבות חילוקי דעות בין משרדי הממשלה על אופן התקצוב.

   

  פרסום ראשון: 04.11.12, 15:48

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות