ישראל מתחברת לכלכלה
 
 

בארץ

מילון כלכליסט
עובדי פניציה מפגינים
עובדי פניציה מפגינים 
צילום: גיל נחושתן
מניות קשורות לכתבה
  חדשות מדי
  יום ישירות למייל שלך
   

   מאשר קבלת תוכן שיווקי

  דיוור נוסף
   

  מנסה להציל את המפעל: מנכ"ל פניציה מבקש פגישה דחופה עם נתניהו

  ערן חיימוביץ', מנכ"ל מפעל הזכוכית שבסכנת סגירה בשל חובות של 323 מיליון שקל, לרה"מ: "הקדש לי מעט מזמנך, אגיע לכל מקום ובכל שעה"

  הדר קנה

  12.09.12, 12:18

  ערן חיימוביץ', מנכ"ל מפעל פניציה שנמצא בסכנת סגירה בשל חובות של 323 מיליון שקל לנושיו, שלח היום (ד') מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו ובו הוא מבקש ממנו שיפנה מעט זמן לפגישה דחופה.    ביום ראשון השבוע הזהיר חיימוביץ' במסיבת עיתונאים שכינס כי אם ראש הממשלה בנימין נתניהו לא יתערב ויסייע ב־30 בחודש צפוי המפעל להיסגר.

   

  במכתב לראש הממשלה כותב כעת חיימוביץ': "נוכח המצב אליו נקלעה "פניציה אמריקה ישראל", מצב שפרטיו ידועים לך בוודאי ואשר אילץ אותנו להחליט על סגירת החברה עד סוף החודש. הנני פונה אליך בבקשה: נא זמן אותי לפגישה בה אוכל לשטוח בפניך, ממקור ראשון, סוגיה חברתית כאובה שוודאי תשפיע על פני החברה באזור ובמדינה".

   

  מפעל פניציה
  מפעל פניציה צילום: גיל נחושתן

   

  הוא המשיך וכתב: "בשם כ-1,000 משפחות הסמוכות בפרנסתן על שולחנה של פניציה, הקדש לי מעט מזמנך היקר כי כלו כל הקיצים ומוצו כל ההליכים ולמרות זאת המפעל תעשייתי וחדיש ומייצא עומד לנעול את שעריו לאחר 78 שנה, שנות פעילות תעשייתית רצופה. אגיע לכל מקום ובכל שעה שיקבעו .נא ראה פנייתי כדחופה ביותר".

   

  לשאמה הכהן הפנה חיימוביץ' מכתב דומה בבקשה לקיים דיון דחוף בוועדת הכלכלה של הכנסת.

   

  המפעל לייצור זכוכית, המצוי באזור התעשייה ציפורית שבגליל, מצוי כיום בסכנת סגירה בשל חובות בגובה 323 מיליון שקל לנושיו. בחודש שעבר מונה חן ברדיצ'ב כנאמן למפעל, שנוסד לפני 78 שנה ומגדיר עצמו כ"אחת מספינות הדגל של תעשיית היצוא הישראלי".

   

  פרסום ראשון: 12.09.12, 12:18

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות