סגור

הרכישה האחרונה של מארק קיובן: עיירה ליד דאלאס עם 23 תושבים

לפי דיווח בדאלאס מורנינג ניוז ובאתרים נוספים בארה"ב, הבעלים של קבוצת ה-NBA דאלאס מאבריקס רכש את העיירה מוסטנג שנוסדה ב-1970. ברזומה שלה - רצח במועדון לילה, מועדוני חשפנות, פארק טריילרים - ותנין אחד

מארק קיובן, הבעלים המיליארדר של קבוצת ה-NBA דאלאס מאבריקס ושל מספר חברות סטארט-אפ, קנה בחודש שעבר עיירה שלמה בשם מוסטנג, שנמצאת כ-100 ק"מ דרומית לדאלאס. כך מדווח בדאלאס מורנינג ניוז ובאתרי חדשות נוספים בארה"ב.


בעבר הכילה העיירה מועדון חשפנות ופארק טריילרים, והיא התפרסמה בשנת 2008 בעקבות רצח במועדון לילה שהגיע לכותרות. נכון למרשם האוכלוסין האחרון, בעיירה גרים 23 אנשים.
מוסטנג, שנוסדה בשנת 1970, הייתה מרכז למכירת אלכוהול בלתי חוקי בזמן שהמחוז בו היא נמצאת – נבארו קאונטי - אסר על מכירת אלכוהול. ב-2017 הועמדה העיירה למכירה תמורת 4 מיליון דולר, אך לא היו לה קונים.
2 צפייה בגלריה
העיירה מוסטנג ליד דאלאס מארק קיובן רוכש אותה
העיירה מוסטנג ליד דאלאס מארק קיובן רוכש אותה
העיירה מוסטנג, תמונה מ-2006. בעבר היתה בית למועדון חשפנות ולפארק טריילרים ולא הרבה יותר מזה
(צילום: איי פי)

"היו אז אנשים שהתעניינו, אך המחיר היה גבוה מדי – גם כשהורדנו אותו ל-2 מיליון דולר", כך אמר סוחר הנדל"ן מדאלאס מייק טרנט, שניסה בעבר למכור את העיירה. "מועדון החשפנות לא במצב טוב, אבל אפשר להפוך אותו למשהו אחר. ויש תנין שחי באחד ממקווי המים".

2 צפייה בגלריה
מימין מארק קיובן הבעלים של הדאלאס מאבריקס ו לייל בריינרד ממועצת נגידי הפד - חדש
מימין מארק קיובן הבעלים של הדאלאס מאבריקס ו לייל בריינרד ממועצת נגידי הפד - חדש
מארק קיובן
(צילומים: בלומברג, אי.פי)

הוא אמר שבעיירה יש גם מבנה שמשמש כתחנת כיבוי אש. קיובן אמר שקנה את העיירה כיוון שחבר טוב שלו הוא המוכר. "אני לא יודע מה אעשה איתה, אם בכלל", כתב קיובן בעקבות הרכישה. המחיר שבו רכש את העיירה לא פורסם.