סגור
האחוזה ש רכש ג'ף בזוס ב מיאמי

ג'ף בזוס קנה אחוזה ב"בונקר המיליארדרים" במיאמי - תמורת 68 מיליון דולר

הבית כולל שטח בנוי של 860 מ"ר וניצב על חלקה של כ-11 דונם. בזוס צפוי להרוס את הבית ולבנות מגה אחוזה במקומו. באי האקסקלוסיבי מתגוררים גם דוגמנית העל אדריאנה לימה, הזמר חוליו איגלסיס ובקרוב גם טום בריידי ואיוונקה טראמפ ובעלה ג'ארד קושנר

מייסד אמזון ג'ף בזוס רכש נכס ב"בונקר המיליארדרים" של פלורידה תמורת 68 מיליון דולר. המגה-אחוזה נרכשה ע"י בזוס בן ה-59 ב-27 ביוני, על פי אתר The Real Deal.
בזוס וארוסתו, שדרנית החדשות לשעבר והטייסת לורן סאנצ'ז, חיפשו על פי דיווחים אחוזה חדשה או משופצת באזור מיאמי. הבית הממוקם ב"בונקר המיליארדרים" של מיאמי, נבנה ב-1965 והורחב ב-1985. הוא מכיל שטח בנוי בגודל 860 מ"ר, עם שלושה חדרי שינה ושלושה חדרי אמבטיה, וניצב על חלקה בגודל יותר מ-11 דונם. בזוס צפוי להרוס את הבית ולבנות מגה אחוזה חדשה במקומו.
האיש השלישי בעושרו בעולם יהיה כעת תושב האי האקסקלוסיבי שהוא ביתם של דוגמנית העל אדריאנה לימה, טייקון הנכסים ג'ף סופר, המוזיקאי חוליו איגלסיאס, וענק סוכנויות הרכב נורמן ברמן. בקרוב צפויה להצטרף לקהילה גם אגדת ה-NFL הפורשת טום בריידי, וכן איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר, אשר בונים בימים אלה אחוזה מפוארת במרחק הליכה מהשטח החדש של בזוס.
הרכישה הנוכחית מתווספת לתיק הנדל"ן של בזוס, ששווה יותר מחצי מיליארד דולר, וכולל בתים בבברלי הילס, סיאטל, טקסס, וושינגטון די סי, וניו יורק.