$
בשולי החדשות

מלחמת הכוכבים צפוי להכניס בסופ"ש הראשון שיא של 223 מיליון דולר

חודש לפני עלייתו לאקרנים של הסרט הבא בסדרת מלחמת הכוכבים שיחלו בסופ"ש הקרוב, הוא כבר הכניס 50 מיליון דולר. התחזיות הן כי הכנסות הסרט בצפון אמריקה יעמדו על 790 מיליון דולר, יותר מפארק היורה

שירות כלכליסט 13:0915.12.15
הקרנת הבכורה של הסרט הבא בסדרת מלחמת הכוכבים "הכוח מתעורר" היתה אמש ובעוד יומיים יחלו ההקרנות המסחריות, אך כבר עכשיו נראה די בטוח להכריז כי הסרט הולך לשבור שיאי מכירות.

 


 

חודש לפני עלייתו לאקרנים, הסרט הכניס כבר למעלה מ-50 מיליון דולר במכירת כרטיסים מוקדמת, וההערכה בקרב התעשייה היא כי הוא ישבור את שיא ההכנסות בסוף השבוע הראשון להקרנה עם 240-170 מיליון דולר. בשיא הנוכחי מחזיק הסרט פארק היורה, שהכניס 208.8 מיליון דולר בארה"ב.

 

 

"הכנסות בסביבות טווח ה-200 מיליון דולר יממשו את הפוטנציאל, אך להערכתנו הסרט יכניס בסוף השבוע הראשון 223 מיליון דולר", אמר דניאל לוריא, עורך המגזין 'בוקסאופיס מדיה'. "אך אל לנו לבלבל בין פוטנציאל וציפיות. לדעתי יש לסרט את הפוטנציאל להפוך לסרט המכניס ביותר בכל הזמנים, אבל עדיף להוריד ממנו את 'עוול' הציפיות. הסרט יכול להצליח גם בלי לשבור שיאים".

 

על פי התחזיות של בוקסאופיס, כלל ההכנסות של הסרט בצפון אמריקה צפויות לעמוד על 790 מיליון דולר. לשם השוואה, פארק היורה הכניס בארה"ב 652.3 מיליון דולר. אולם לוריא מוסיף כי השוק הבינלאומי קרוב לוודאי שייצג שני שלישים מההכנסות הכוללות.

 

 

 

  צילום: דיסני

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x