$
כלכלה ומדיניות

החברה הבריטית למטבעות החלה במכירת מטילי זהב באתר; המחיר יחל ב-25 אלף ליש"ט

מטילי הזהב החדשים יוצעו למכירה באתר החברה שנועד להקל על ההשקעה במתכת; מאז הקמתו משך אליו האתר למעלה מ-12 אלף לקוחות מרחבי העולם והעלה את המכירות ב-57%

שירות כלכליסט 12:4007.10.15

החברה הממשלתית הבריטית למטבעות (רויאל מינט) מציעה ל"משקיעים רציניים" שבאמתחתם 25 אלף ליש"ט לפחות להשקעה, הזדמנות לרכישת מטיל זהב במשקל 1 ק"ג.

 

מטילי הזהב החדשים מוצעים למכירה כחלק מחגיגות ציון השנה להשקת אתר המסחר בזהב של החברה, שנועד להקל על אנשים להשקיע בזהב. מאז השקתו בספטמבר 2014, האתר משך למעלה מ-12 אלף לקוחות מרחבי העולם, כולל ממדינות כמו ארה"ב, הודו, סין וקנדה. החברה מסרה עוד כי מאז השקת האתר נרשמה עלייה של 57% במכירות הזהב.

 

עד כה המשקל של מטילי הזהב שהוצעו למכירה נע בין 1-100 גרם. משקיעים מתחילים מוזמנים גם לקנות את המתכת במחיר התחלתי של 20 ליש"ט.

 

מטיל זהב במשקל 1 ק"ג. השקעה לרציניים בלבד מטיל זהב במשקל 1 ק"ג. השקעה לרציניים בלבד צילום: royal mint

 

עם זאת, מטיל הזהב החדש במשקל 1 ק"ג מהווה לטענת החברה "הזדמנות רכישה בשווי גבוה למשקיעים רציניים ולמשקיעים המעוניינים להיות הבעלים ולסחור בכמויות גדולות יותר של זהב". החברה לא סיפקה מחיר למטיל החדש, שכן המחיר של המתכות היקרות משתנה באופן תמידי, ואתר המסחר מספק עדכונים בזמן אמת של מחירי הזהב והכסף. אולם לפי מחירי הזהב הנוכחיים, המטיל, שרוחבו הוא 53 מ"מ על 118 מ"מ ובעובי 8 מ"מ, שווה בין 24-25 אלף ליש"ט.

 

הרוכשים יוכלו לבחור האם לבקש שהזהב יישלח ישירות לבית שלהם בשירות דיוור מבוטח או לאחסן אותו ב"כספת" – מתקן האחסון המיוחד של חברת המטבעות, שזוכה לשמירה מסביב לשעון על ידי משרד ההגנה הבריטי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x