סגור
חיפוש

משי קליינשטיין: אני ילדת דיסני, אין מה לעשות

הזמרת והשחקנית משי קליינשטיין עוד מתרגשת מלדבב נסיכות, למדה ספרדית בזכות אבי נשר, קיבלה את העצה הטובה בחיים מאמה ריטה, לא נותנת לאיש לגעת לה במשחת השיניים, מתגעגעת לחזור ולחבק אנשים, רוצה כבר לחזור לבמה, בוחרת חברים לפי מידת הטוטאליות שלהם ואוהבת לבזבז כסף על מוצרי טיפוח לכלבה שלה, מואנה

איפה אנחנו תופסים אותך?
“אחרי יום משוגע, בבית שלי מכורבלת על הספה עם מואנה הכלבה”.
איך ואיפה את שותה את הקפה שלך?
“כיאה לפרסייה גאה, לרוב אני שותה דווקא תה. אבל אני שותה תה צמחים ולא את התה השחור החזק שהפרסים האמיתיים נוהגים לשתות”.


עם מי היית רוצה לשבת על בירה?
“עם וולט דיסני. אני כל כך אוהבת דיסני, גדלתי על כל הסרטים שלו ודיבבתי הרבה מהם. הייתי רוצה להבין איך ייתכן שאדם שהסב כל כך הרבה שמחה ואושר למיליוני אנשים תמך בנאציזם”.
על מה את עובדת עכשיו?
“סיימתי לצלם מופע 40 שנה לבית ליסין, ובמקביל אני מתכוננת לחזרה של המחזמר ‘אפס ביחסי אנוש’ לבמה בסוף אפריל. אני גם בשלבי הקלטה סופיים לשיר חדש שכתבתי עם אלנתן שלום”. בנוסף, נפלה בחלקי הזכות הגדולה להצטלם בתקופה המטורפת הזו לסרט ‘תמונת ניצחון’ של אבי נשר. שיחקתי דמות של עולה חדשה מארגנטינה בשם הדסה אז קצת למדתי ספרדית. אחרי הצילומים המשכתי ללמוד כי התאהבתי בשפה”.

2 צפייה בגלריה
פנאי משי קליינשטיין
פנאי משי קליינשטיין
משי קליינשטיין
(צילום: שי פרנקו למגזין נשים)
מה השריטה שלך?
“אני לא מסוגלת לחלוק את משחת השיניים שלי עם אף אחד, גם לא עם בן הזוג שלי. ואם השפופרת מתקמטת או מתלכלכת, אין מצב שאני משתמשת בה. יש לי עניינים עם היגיינת הפה”.
מה העצה הכי טובה שקיבלת?
“אחרי אחת החזרות ל’שיער’, ההצגה הראשונה ששיחקתי בה בתיאטרון, חזרתי הביתה עצובה ומתוסכלת כי הרגשתי שלא מצאתי עדיין את המקום שלי. אז אמא שלי (ריטה) אמרה: ‘כל אדם הוא פרח אחר: אחד שושנה, אחד יקינטון, אחד חמנייה. תשמחי שאת ורד ומישהי אחרת היא שושנה’. היא בעצם ניסתה להגיד לי לקבל את עצמי ושזה מהמם שאני לא דומה לאף אחד אחר”.
איך את אוהבת להעביר את שישי בצהריים?
“זה יום משפחתי ואני משתדלת לבלות אותו בעיקר עם אמא, אחותי נועם ובן הזוג שלי מתן”.
איזה כוח־על היית רוצה שיהיה לך?
“הכי הייתי רוצה שיהיו לי כוחות ריפוי, לשים את הידיים על אנשים ולהעלים להם את העצב והכאב. היכולת לעזור נותנת לי תחושת סיפוק אדירה. זה לפעמים עושה לי טוב יותר מאשר אחרי הופעה שלמה”.
מי בעינייך האדם הכי סקסי?
“חוץ מבן הזוג שלי, הית’ לדג’ר הוא אחד הגברים הסקסיים שהיו. שילוב של כריזמה מטורפת וכישרון ענק”.
למה את מתגעגעת?
“השנה הזאת גרמה לכולנו פחד וריחוק ואני מתגעגעת לחופש לחבק. אני גם מתגעגעת לבמה אחרי מעל שנה שלא הופעתי, חסר לי מאוד הפידבק של הקהל”.
איפה הכי היית רוצה לגור?
“האמת שבארץ. זה מקום שיש בו הרבה אנשים שאני אוהבת, ובסופו של דבר אנשים זה הדבר החשוב מבחינתי. לא הייתי פוסלת שנה באיטליה או באוסטרליה, אלה מקומות שמרגשים אותי”.
על מה את אוהבת להוציא את הכסף שלך?
“על מוצרי טיפוח למואנה, הכלבה שלי. אין דבר שמחמיא לי יותר משאומרים לי כמה היא נקייה ומריחה כמו מרכך כביסה. וגם על אוכל”.
מה היית רוצה לשנות בעצמך?
“הייתי רוצה להיות פחות רגישה ולקחת דברים פחות ברצינות. אני אדם טוטאלי, ולפעמים אני יכולה לבזבז טונות של אנרגיות בלי סיבה ובחוסר פרופורציה”.
על מה יש לך רגשות אשם?
“בגלל שאני לוקחת ללב הכל יותר מדי, זה יכול להרוס לי ימים שלמים. קראתי בספר ‘ארבע ההסכמות’ עובדה מדהימה, שכשחיות עושות משהו לא בסדר, הן מענישות את עצמן פעם אחת בלבד. אנחנו בני האדם יכולים להעניש את עצמנו על משהו אחד לכל החיים. הייתי רוצה לאמץ את המנהג הזה של החיות”.
מה את מחשיבה כהישג הכי גדול שלך?
“אני מדבבת מגיל 6 ותמיד היה לי חלום לדבב נסיכה מקורית של דיסני. ב־2010 התקבלתי לדבב את רפונזל ומאז דיבבתי לא מעט נסיכות ואני לא מפסיקה להתרגש מזה. אני ילדת דיסני, אין מה לעשות: דיבבתי את מואנה, סופיה, שלגיה, אליס, סינדרלה. האמת שהחלום שלי היום הוא לדבב נסיכה באנגלית ואז לבוא ולדבב את עצמי בעברית”.
מה הכי חסר לך בחיים?
“זמן. אני מרגישה שהימים עוברים נורא מהר”.
מה את מחשיבה כנכס היקר ביותר שלך?
“המשפחה שלי. יש לי תמיד לאן לפנות ואת מי לשאול ועם מי להתייעץ ולקבל חיבוק כשאני זקוקה לו”.
איזו תכונה את הכי מעריכה אצל החברים שלך?
“אני בוחרת את החברים שלי מאוד בקפידה ומי שפחות טוטאלי, כמוני, קשה לי להסתדר איתו”.
אילו אמנים השפיעו עליך?
“כוורת, שרה בריילס, ג’ון לנון, בילי ג’ואל, אלטון ג’ון, מריל סטריפ וג’ים קארי.
אם לא היית שחקנית וזמרת, מה היית עושה?
כנראה הייתי מנסה להגשים את כוח־העל שהוא החלום שלי. הייתי הולכת ללמוד פסיכולוגיה או קואצ’ינג. בשנה של הקורונה חיפשתי איזה קורס אבל עוד לא מצאתי משהו שמדויק לי. יש לי עוד את כל החיים”.