סגור
חיפוש

הבעלים של מנצ'סטר יונייטד לאוהדים: נזרז את המו"מ להעברת מניות אליכם

ג'ואל גלייזר פרסם מכתב לאוהדים בעקבות המחאה שקיימו בעקבות הצטרפות הקבוצה לסופרליג, שהתפרקה לבסוף; "אני רוצה להבטיח לכם שלמשפחה שלי אכפת מאוד ממנצ'סטר יונייטד", כתב

ג'ואל גלייזר, מהבעלים של מנצ'סטר יונייטד ויו"ר הקבוצה, הבטיח "לזרז" את הדיונים סביב העברת מניות במועדון לאוהדים, והודה בצורך בביצוע שינוי.


הדברים נכתבו במכתב פתוח שפרסם גלייזר בפורום האוהדים של קבוצת הפרמיירליג, זאת לאחר שמחאות האוהדים באולד טראפורד ביום ראשון הפכו לאלימות והובילו לדחיית משחק ליגה נגד ליברפול. המחאה התגברה לאחר שבחודש שעבר הייתה מנצ'סטר אחת משש הקבוצות האנגליות שהודיעו על עזיבת ליגת האלופות לטובת הקמת ליגה אירופית חדשה (הסופרליג), מהלך עליו נאלצו הבעלים להתנצל בסופו של דבר ולסגת ממנו.

2 צפייה בגלריה
ג'ואל גלייזר הבעלים של מנצ'סטר יונייטד
ג'ואל גלייזר הבעלים של מנצ'סטר יונייטד
ג'ואל גלייזר, הבעלים של מנצ'סטר יונייטד
(צילום: אי פי איי)


"בהיותנו אחד ממועדוני הכדורגל האירופיים הבודדים שנסחרים בשוקי ההון, אנחנו מאמינים בעיקרון לפיו אוהדים מחזיקים במניות במועדון", כתב גלייזר, "ניהלנו דיונים בנושא עם קרן האוהדים של מנצ'סטר יונייטד ואנחנו רוצים להמשיך ולזרז את הדיונים הללו".

2 צפייה בגלריה
אוהדי מנצ'סטר יונייטד מפגינים
אוהדי מנצ'סטר יונייטד מפגינים
אוהדי מנצ'סטר יונייטד מפגינים
(גטי)

לפי המכתב, גלייזר מתכוון גם לקיים פגישה עם נציגי האוהדים, שתהיה הדיון המשמעותי הראשון מסוגו מאז רכשה משפחתו את הקבוצה ב-2005. לפי ההערכות, הפגישה תתקיים לאחר גמר הליגה האירופית ב-26 במאי שבו תשחק יונייטד נגד ויאריאל הספרדית.
"אני רוצה להבטיח לכם שלמשפחה שלי אכפת מאוד ממנצ'סטר יונייטד ואנחנו מרגישים תחושת אחראיות רבה - להגן ולחזק את הקבוצה בטווח הארוך, תוך שמירה על הערכים והמסורת", כתב גלייזר.