ספורט עולמי

דריימונד גרין פותח רשת מכוני כושר

כוכב ה-NBA דריימונד גרין, שגדל בסאגינאו מישיגן, בונה רשת של 20 מכוני חדר כושר לקהילה. האולסטאר של גולדן סטייט ווריירס חתם בקיץ 2015 על חוזה לחמש שנים בשווי 82 מיליון דולר

שירות כלכליסט 10:4526.02.18

כוכב ה-NBA דריימונד גרין, שגדל בסאגינאו, מישיגן, בונה רשת של מכוני חדר כושר לקהילה באזור. כך מדווחים ב-USA Today.

 

גרין, שגילה שלא יצא לו להיות בחדר כושר עד שהגיע לקולג', החל בשותפות עם רשת מכוני הכושר Blink Fitness, כדי להקים 20 חדרי כושר ברמה גבוהה במישיגן ואילנויי. האולסטאר של גולדן סטייט ווריירס חתם בקיץ 2015 על חוזה לחמש שנים בשווי 82 מיליון דולר וההשקעה היא לא רק חברתית אלא כחלק מ"גיוון תיק השקעות" שלו. גרין חיפש "השקעה אורגנית", השקעה שמרגישה לו טבעית.

 

 

דריימונד גרין דריימונד גרין צילום: רויטרס

 

"המטרה הראשונה היא לפתוח חדרי כושר במרכז דטרויט" אמר גרין. "ביליתי הרבה זמן בדטרויט כילד ואני זוכר שלא רצינו להיכנס לאזור הדאון-טאון. אבל עכשיו הכל משתנה שם ומתפתח. אז לעזור לעיר הזו, וככה גם לאזור לעיר שממנה באתי, זו המטרה. המטרה היא לא לסייע לכוכב ה-NBA הבא בהכרח, זה לעזור לאנשים הרגילים לאבד כמה ק"ג. אנשים שרוצים להיכנס לכושר אבל לא יכולים להרשות לעצמם להירשם לחדר כושר. זה לעזור לילד בבית ספר בדטרויט בלי גישה לחדר משקולות, או למישהו שאין לו גישה למכשיר אירובי. זה במטרה לייצר אווירה בריאה יותר".

 

גרין מצטרף למספר חבריו לקבוצה כגון סטף קרי, קווין דוראנט, אנדרה איגודלה שמשקיעים סכומים נכבדים בחברות מחוץ לכדורסל. איגודלה וקרי אף מנהלים קרן השקעות בהיי-טק על ידי כדורסלנים. דוראנט רכש לאחרונה נתח מחברת eSports, שמשקיעה בקבוצות תחרותיות של גיימרים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x