$
חסויות וזכויות שידור

נייקי - מותג הספורט המשפיע ביותר בשוק הגדול ביותר

נייקי הוא מותג הספורט המשפיע ביותר בסין, אחריו מדורגת ליגת הכדורסל הסינית, והסופר ליגה הסינית בכדורגל במקום השלישי. מותגי הספורט אדידס וניו-באלאנס תופסים את המקומות הרביעי והחמישי

שירות כלכליסט 13:3417.01.18
נייקי הוא מותג הספורט המשפיע ביותר בסין, אחריו מדורגת ליגת הכדורסל הסינית, והסופר ליגה הסינית בכדורגל במקום השלישי. מותגי הספורט אדידס וניו-באלאנס תופסים את המקומות הרביעי והחמישי.

 

נייקי. חזקה בכדורסל החזק נייקי. חזקה בכדורסל החזק צילום: איי אף פי

 

דירוג המותגים בוצע ע"י האתר dongshiju.com ומרכז המידע הסיני.

 

לפי יוטאנג-ספורט, 50 המותגים המובילים דורגו על פי המודעות למותג, מוניטין, העדפות צרכנים, נתח שוק ומדדים אחרים שקשורים להשפעת המותגים.

 

הדירוג של 2017 הוא המהדורה השלישית של רשימת 50 המותגים וכולל בפעם הראשונה ליגות של ענפי ספורט במדינה.

 

נייקי, עם נוכחות דומיננטית בכדורסל, נתמכת ע"י חשיפה רחבה של הענף בכל המדינה, ובעוד ליגת ה-CBA (כדורסל סיני) עוקפת את ליגת הכדורגל CSL בפופולריות, משחקי ה-NBA הסינים מדורגים גבוה גם הם - במקום השמיני בסך הכל. למרות הנהירה של מועדוני כדורגל וליגות אירופים לסין, כמו גם מרדפה של פיפ"א אחר כסף של מממנים סינים, אף אחד מהמותגים הללו לא נכנס לרשימת ה-50.

 

הבדל ראוי לציון בין דירוג 2016 ל-2017 הוא מספר חברות האופנה שנכללו בו ב-2016 ונעלמו ממנו ב-2017. נראה שאת מקומן של אלה תפסו השנה בתודעה הסינית אירועי ספורט ואצטדיונים.

 

עשרת מותגי הספורט המשפיעים בסין

 

1. נייקי

2. ליגת CBA - כדורסל

3. ליגת CSL - כדורגל

4. אדידס

5. ניו באלאנס

6. מותג ANTA 

7. מותג XTEP

8. משחקי NBA בסין

 9. לי נינג

10. אליפות סין הפתוחה בטניס

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x