$
חסויות וזכויות שידור

האם נייקי הודיעה על כך שברצלונה החתימה את קוטיניו

בהודעה שהורדה כבר מאתר האינטרנט שלה, ספקית המדים של ברצלונה הכריזה על החתמתו של פיליפה קוטיניו. השאלה אם מדובר היה בתעלול או אולי הודעה מוקדמת מצד המותג?

שירות כלכליסט 13:0501.01.18
בהודעה שהוסרה כבר מאתר האינטרנט שלה, ספקית המדים של ברצלונה הכריזה על החתמתו של פיליפה קוטיניו. השאלה היא אם מדובר היה בתעלול או אולי הודעה מוקדמת מצד המותג?

 

 

 

 

בקיץ ברצלונה היתה מעוניינת ברכישת קוטיניו מליברפול עבור סכום של יותר מ-125 מיליון ליש"ט, אך העסקה לא יצאה לפועל בגלל חוסר הרצון של ליברפול למכור את השחקן. ואולם, שמועות על מעבר אפשרי של הגאון הברזילאי המשיכו לאורך העונה. כעת, שחלון העברות של ינואר נפתח, הספקולציות נפוצות. עם זאת, מעולם לא קרה שנותנת חסות הלבוש "מודיעה" על החתמת שחקן, שגם חתום על חוזה חסות אישי עם נייקי. בקיץ ברצלונה היתה מעוניינת ברכישת קוטיניו מליברפול עבור סכום של יותר מ-125 מיליון ליש"ט, אך העסקה לא יצאה לפועל בגלל חוסר הרצון של ליברפול למכור את השחקן. ואולם, שמועות על מעבר אפשרי של הגאון הברזילאי המשיכו לאורך העונה. כעת, שחלון העברות של ינואר נפתח, הספקולציות נפוצות. עם זאת, מעולם לא קרה שנותנת חסות הלבוש "מודיעה" על החתמת שחקן, שגם חתום על חוזה חסות אישי עם נייקי. צילום: איי אף פי

 

בקיץ ברצלונה היתה מעוניינת ברכישת קוטיניו מליברפול עבור סכום של יותר מ-125 מיליון ליש"ט, אך העסקה לא יצאה לפועל בגלל חוסר הרצון של ליברפול למכור את השחקן. ואולם, שמועות על מעבר אפשרי של הגאון הברזילאי המשיכו לאורך העונה. כעת, כשחלון העברות של ינואר נפתח, הספקולציות נפוצות. עם זאת, מעולם לא קרה שנותנת חסות הלבוש "מודיעה" על החתמת שחקן, שגם חתום על חוזה חסות אישי עם נייקי.

 

"פיליפה קוטיניו מוכן לזרוח בקאמפ נואו. קנו את ערכת 2017-18 של ברצלונה עם השם של הקוסם. מהרו אפשר יהיה לרכוש ערכות מותאמות אישית עד ה-6 בינואר", נכתב באתר של נייקי.

 

בפועל, ברצלונה מתכוונת לבצע ניסיון אחרון להחתים את השחקן הברזילאי. בשבועות האחרונים הקבוצה הספרדית יצרה קשר עם ליברפול במטרה לקדם את המצב, אך ללא הצלחה.

 

נשיא הקבוצה ג'וזף מריה ברתומיאו מקווה לקדם משמעותית את העניין בתקווה לסגור במהירות את העסקה.

 

קוטיניו חווה עונה טובה מאוד בליברפול, למרות הספקלוציות לגבי עתידו בקבוצה. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x