$
אירועי ספורט

גמר ליגת האלופות בקארדיף יהיה הראשון שיתקיים תחת גג סגור

גמר ליגת האלופות השנה יהיה הראשון שיתקיים תחת גג סגור, זאת בעקבות החלטת התאחדות הכדורגל של ויילס (FAW) בשל חששות ביטחוניים

שירות כלכליסט 10:2429.05.17
גמר ליגת האלופות השנה יהיה הראשון שיתקיים תחת גג סגור, זאת בעקבות החלטת התאחדות הכדורגל של ויילס (FAW) בשל חששות ביטחוניים.

 

 

 

 

ביום שישי התפרסמו בספרד דיווחים לפיהם משחק הגמר בקארדיף יבוטל בשל איומים ביטחוניים, אך מאופ"א נמסר כי התכניות יימשכו כמתוכנן. "נקודות המפגש של האוהדים יתקיימו כמתוכנן," הכריזו באופ"א. ביום שישי התפרסמו בספרד דיווחים לפיהם משחק הגמר בקארדיף יבוטל בשל איומים ביטחוניים, אך מאופ"א נמסר כי התכניות יימשכו כמתוכנן. "נקודות המפגש של האוהדים יתקיימו כמתוכנן," הכריזו באופ"א. צילום: רויטרס

 

ההתאחדות אישרה שהגג של אצטדיון המילניום (Principality Stadium) ייסגר במשחק בין יובנטוס וריאל מדריד, שיתקיים ביום שבת ה-3 ביוני, זאת לאחר דיונים עם הרשויות. ההחלטה התקבלה לאחר שבבריטניה העלו את רמת הכוננות בעקבות פיגוע ההתאבדות בשבוע שעבר במנצ'סטר שבו נרצחו 22 אנשים.

 

ביום שישי התפרסמו בספרד דיווחים לפיהם משחק הגמר בקארדיף יבוטל בשל איומים ביטחוניים, אך מאופ"א נמסר כי התכניות יימשכו כמתוכנן. "נקודות המפגש של האוהדים יתקיימו כמתוכנן," הכריזו באופ"א.

 

"בניגוד למה שפורסם בחלק מכלי התקשורת, נקודות המפגש של האוהדים והפסטיבל יתקיימו כמתוכנן תחת אבטחה כבדה, לפי התכניות שפותחו בחודשים האחרונים בשיתוף עם התאחדות הכדורגל של ויילס והרשויות המקומיות".

 

"בנוגע לפסטיבל ליגת האלופות, האוהדים עדיין יוכלו ליהנות משלל פעילויות, כולל ההזדמנות להצטלם עם הגביע המפורסם, לשחק כדורגל על מגרשים מוקטנים ולצפות במשחק אגדי. בדומה לשנים הקודמות, לא תתקיים הקרנות ציבורית של המשחק עצמו".

 

הפסטיבל, שיתקיים מה-1 ביוני ועד ה-4 בחודש, כולל במת הופעות חיות ו"מגרש צף", עליו יתקיים משחק בכיכובם של שחקני עבר. "בנוסף, המגרש הצף יארח פעילויות קהילתיות, כולל אירוח קבוצות של פליטים מקרדיף, סוונסי וניופורט, משחק ידידות של קבוצות חרשים, ומשחקים של קבוצות עם מוגבלות או צעירים", כך לפי לוח הזמנים המתוכנן של אופ"א.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x