$
רכישות

דרק ג'יטר וג'ב בוש ירכשו את מיאמי מרלינס תמורת 1.3 מיליארד דולר

קבוצה בהובלת דרק ג'יטר כוכב ניו יורק יאנקיז, לשעבר וג'ב בוש, שהתמודד בשנה שעברה על ראש המפלגה הרפובליקנית, זכתה במכרז לרכישת קבוצת הבייסבול

שירות כלכליסט 21:4326.04.17
הקבוצה בהובלת דרק ג'יטר, כוכב ניו יורק יאנקיז לשעבר, וג'ב בוש, שהתמודד בשנה שעברה על ראש המפלגה הרפובליקנית, זכתה במכרז לרכישת קבוצת הבייסבול מיאמי מרלינס.

 

 

 

דרק ג'יטר דרק ג'יטר צילום: איי אף פי

 

המשקיעים הסכימו לשלם 1.3 מיליארד דולר עבור הקבוצה, כך על פי "מיאמי הראלד". העיתון מדווח כי לבוש תהיה השליטה הסופית בקבוצה, וג'יטר ייקח על עצמו תפקיד פעיל יותר.

 

בפורבס דיווחו כי הקבוצה בהובלת ג'יטר ובוש נותרה האחרונה ומנסה להשלים את הסכמי המימון.

 

המרלינס מוצעים למכירה על ידי ג'פרי לוריא, שהפך לבעלים ב-2002. הוא מסר כי הוא "אופטימי" שהעסקה תושלם. הוא גיבש את הרעיון למכור את הקבוצה בדצמבר.

 

מועמדים נוספים לרכישת הקבוצה היו המשקיע טאג רומני (בנו של המועמד לשעבר לנשיאות מיט רומני), וכן ווין רותבאום, אך הם נשרו מהמרוץ.

 

לאחר השלמת העסקה, יהיה צורך באישור של 75% מבעלי הקבוצות ב-MLB.

 

גי'טר (42) פרש מהמשחק בתום עונת 2014. הוא עבר במהירות למיזם הבא שלו: בעלות על קבוצה. הוא הבהיר כי זו השאיפה שלו בנובמבר האחרון, אז נשאל האם ישוב ליאנקיז כמאמן אורח באימוני האביב, כפי שעשו כוכבים רבים לפניו. "השאיפות שלי גדולות מזה, קשורות לבעלות על דברים", ענה. עם זאת, הוא טען כי הוא זקוק מהפסקה מבייסבול כדי להתרכז במיזמים עסקיים אחרים. "הייתי צריך להתרחק מהמשחק", אמר. "כשמבלים כל כך הרבה זמן במשהו אחד, צריך להתרחק ולהתמקד בדברים אחרים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x