$
ספורט עולמי

מג'יק ג'ונסון יחזיר את קובי בראיינט ללייקרס?

לוס אנג'לס לייקרס ביצעה שינויים בהנהלה: מג'יק ג'ונסון ישמש כנשיא של פעילות הכדורסל, במקביל לפיטוריהם של הג'נרל מנג'ר מיץ' קופצ'אק וסגן נשיא פעילות הכדורסל ג'ים באס

שירות כלכליסט 13:2622.02.17

לוס אנג'לס לייקרס ביצעה שינויים בהנהלה. קבוצת הכדורסל הודיעה ביום שלישי כי מג'יק ג'ונסון ישמש כנשיא של פעילות הכדורסל, במקביל פוטרו הג'נרל מנג'ר מיץ' קופצ'אק וסגן נשיא פעילות הכדורסל ג'ים באס. המהלך מגיע שבועות ספורים לאחר שהקבוצה מינתה את ג'ונסון כיועץ. זמן קצר לאחר מכן הודה ג'ונסון כי ישמח לקבל הזדמנות "לקבל את ההחלטות".

 

 

 

"מאז 1979 אני חלק מאומת הלייקרס, ואני נלהב לגבי הארגון הזה. אני אעשה כל שביכולתי כדי לבנות תרבות מנצחת על המגרש ומחוצה לו. לוק וולטון הוא מאמן נהדר, ויש לנו שחקנים צעירים ומוכשרים. אנחנו נעבוד ללא לאות כדי להחזיר ללייקרס את האליפות". "מאז 1979 אני חלק מאומת הלייקרס, ואני נלהב לגבי הארגון הזה. אני אעשה כל שביכולתי כדי לבנות תרבות מנצחת על המגרש ומחוצה לו. לוק וולטון הוא מאמן נהדר, ויש לנו שחקנים צעירים ומוכשרים. אנחנו נעבוד ללא לאות כדי להחזיר ללייקרס את האליפות". צילום: איי פי

 

סוכנו של קובי בראיינט לשעבר, רוב פלינקה, צפוי להצטרף לקבוצה כג'נרל מנג'ר וייתכן שקובי בראיינט בעצמו יחזור לקבוצה לאיזשהו תפקיד.

 

בהצהרה שבה הכריזו על השינויים, ציינה הנשיאה ג'יני באס: "נקטתי בפעולות הללו היום כדי להשיג מטרה אחת: כל האנשים המקושרים ללייקרס ילכו כעת באותו הכיוון, שג'ונסון ואני נקבע. אנחנו נחושים לחזור להתחרות על אליפות ה-NBA".

 

ג'ונסון הגיב גם: "מאז 1979 אני חלק מאומת הלייקרס, ואני נלהב לגבי הארגון הזה. אני אעשה כל שביכולתי כדי לבנות תרבות מנצחת על המגרש ומחוצה לו. לוק וולטון הוא מאמן נהדר, ויש לנו שחקנים צעירים ומוכשרים. אנחנו נעבוד ללא לאות כדי להחזיר ללייקרס את האליפות".

 

זהו מהלך מרכזי עבור באס, שכבר לפני שלוש שנים הכריזה בפומבי שהיא רוצה שהקבוצה תחזור להיות מועמדת לאליפות בתוך 3 שנים. אולם קופצ'אק ואחיה ג'ים לא הצליחו לעמוד במשימה, על אף שהיה להם מרווח עד תקרת השכר וניסיון למשוך שחקנים חופשיים מרכזיים.

 

המאזן של לייקרס עומד כעת על 19-39, והיא מדורגת במקום ה-14 בליגת המערב, בתקווה להשיג את הזכות באחת משלוש הבחירות הראשונות בדראפט, אחרת הזכות תעבור לפילדלפיה 76'. עם וולטון ועוד מספר שחקנים צעירים ומבטיחים כמו דאנג'לו ראסל, ג'ורדן קלארקסון, ג'וליוס רנדל וברנדון אינגרם, ללייקרס יש עוד מרחב לצמיחה. עם זאת, מדובר על טיפוס לא קל עבור ג'ונסון, שעוד אין לו ניסיון ניהולי, שינסה להפוך את הסגל הצעיר לחומר זוכה באליפות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x