$
חסויות וזכויות שידור

המתנה של לברון ג'יימס: אוזניות ביטס

ערב משחק הפלייאוף: שחקני קבוצת הפוטבול אוהיו סטייט קיבלו דחיפה מאחד האוהדים הגדולים ביותר שלהם - וקרוב לוודאי המפורסם שבהם

שירות כלכליסט 14:3612.01.15

שחקני אוהיו סטייט קיבלו דחיפה בסוף השבוע מאחד האוהדים הגדולים ביותר, וקרוב לוודאי המפורסם ביותר שלהם.

 

 

 

 

לברון ג'יימס. לא מנצח, תורם לברון ג'יימס. לא מנצח, תורם צילום: אם סי טי

 

כוכב הקליבלנד קאבלירס, לברון ג'יימס, העניק לכל שחקני הקבוצה אוזניות של ביטס ביי ד"ר דרה, לפני משחק הפלייאוף ביום שני נגד אורגון דאקס.

 

ג'יימס הוא פרזנטור, משקיע ושותף של ביטס. החברה סיפקה לשחקנים את האוזניות, אך לדבריו של דובר אוהיו סטייט, ג'יימס הוא ש"עזר ליצור את החיבור" בין החברה לבאקאייס.

 

המתנה אינה מפרה את חוקי ה-NCAA. "האוזניות נתרמו לאוהיו סטייט וחולקו במסגרת ההגבלות של ה-NCAA על פרסים", מסר הדובר.

 

שחקני אורגון קיבלו גם כן אוזניות של ביטס. הדאקס קיבלו אותן מה-Pac-12 על כך ששיחקו במשחק האליפות של הקונפרנס בחודש שעבר.

 

המכללות מורשות לחלק לשחקנים שלהן מתנות בשווי של 400 דולר עבור משחק האליפות הארצי, ושחקני הקבוצה המנצחת יכולים לקבל עוד מתנות בשווי 415 דולר. השווי של האוזניות של ביטס יופחת מהסכום הזה.

 

בדרך כלל הסכום שמנכים הוא המחיר הסיטונאי של הפריט, ולא המחיר הקמעונאי. האוזניות שחולקו לשחקנים עולות בחנויות קרוב ל-300 דולר, כך שהמחיר הסיטונאי עומד על 175 דולר.

 

המאמן אורבן מאייר כתב בטוויטר הודעת תודה לג'יימס, שזכה ארבע פעמים בתואר ה-MVP של ליגת הכדורסל.

 

זו לא הפעם הראשונה שג'יימס ואוהיו סטייט תקשרו החודש דרך המדיה החברתית.

 

לאחר הניצחון של אוהיו 42-35 על אלבאמה באולסטאר שוגר בול בסילבסטר, פרסם ג'יימס תמונה בחשבון האינסטגרם שלו של זוג נעלי נייקי באדום וכסוף עם הלוגו של אוהיו סטייט וציור המזכיר את סמל הדקל שמשורטט לשחקנים על הקסדות, זאת כהוקרה להישג של השחקנים על המגרש.

 

ג'יימס מפרסם את נייקי מאז החל לשחק ב-NBA לפני 12 שנים. הוא חתם על חוזה של 90 מיליון דולר עם ענקית ציוד הספורט אפילו לפני שנבחר בדראפט.

 

עם זאת, הנאמנות שלו לאוהיו סטייט החלה עוד קודם. הוא גדל באקרון, אוהיו המרוחקת כשעתיים מקולומבוס, אוהיו, שם שוכן הקמפוס של האוניברסיטה.

 

בעוד שהיה ידוע כבר בימיו בתיכון כי הוא יקפוץ על המכללה ויתקדם ישירות לליגת הבוגרים, סיפר ג'יימס בעבר שלו היה הופך לסטודנט – ספורטאי, הוא היה משחק באוהיו סטייט.  "אני אומר את זה כל הזמן, אבל אם הייתי הולך למכללה, אפילו לשנה אחת, הייתי מגיע לפה", צוטט ג'יימס בספטמבר 2013 בקליבלנד פליין דילר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x