$
ספורט עולמי

הסיפור שאינו נגמר: בית המשפט הספרדי שוב נגד מסי

בית משפט בספרד מתכוון להמשיך בתביעה נגד חלוצה של ברצלונה, ליונל מסי, הנאשם בהעלמת מס בהיקף של יותר מ-4 מיליון יורו. זאת חרף המלצה של התובע הציבורי לבטל את האישומים

שירות כלכליסט 12:5029.07.14

בית משפט בספרד מתכוון להמשיך בתביעה נגד חלוצה של ברצלונה, ליאו מסי, הנאשם בהעלמת מס. זאת חרף המלצה של התובע הציבורי לבטל את האישומים.

ליאו מסי ועורכי דין. עוד יום בבית המשפט ליאו מסי ועורכי דין. עוד יום בבית המשפט צילום: רויטרס

 

התובע טען בחודש יוני כי חורחה, אביו של מסי, הוא שאחראי לניהול הפיננסי של המשפחה, ולא ליאו, שזכה ארבע פעמים בפרס שחקן השנה. עם זאת, בית המשפט בברצלונה קבע כי מסי הבן היה אמור לדעת ולאשר את ההקמה של רשת חברות הקש, שלפי החשד שימשו להעלמת מסים על הכנסות מזכויות דימוי. לפיכך פסק השופט כי התביעה נגד האב והבן צריכה להמשיך.

 

מסי הארגנטינאי ואביו הואשמו בשנה שעברה שהונו את רשויות המס הספרדיות ביותר מ-4 מיליון יורו לאחר שהגישו החזרי מס כוזבים עבור השנים 2006-2009. השניים הכחישו את האשמות.

 

מסי נחשב לאחד הספורטאים המרוויחים ביותר בעולם. לפי הערכות מגזין פורבס, הוא מרוויח מעט יותר מ-40 מיליון דולר בעונה בשכר ובבונוסים וכן עוד 23 מיליון דולר מחוזי ספונסרשיפ.

 

המגזין דירג אותו במקום הרביעי ברשימת הספורטאים המרוויחים ביותר, אחרי המתאגרף פלויד מיוות'ר, כריסטיאנו רונאלדו מריאל מדריד ושחקן ה-NBA לברון ג'יימס.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x