$
אירועי ספורט

108 מיליון איש צפו בסופרבול 2013, ירידה של 3% לעומת אשתקד

אשתקד צפו במשחק 111.3 מיליון צופים והפכו אותו לשידור הנצפה ביותר בתולדות הטלוויזיה האמריקאית. לפיכן המשחק השבוע מוקם במקום שני

סוכנויות הידיעות 12:2905.02.13

הרייטינג של משחק הסופרבול ששודר בראשון בלילה הזכיר לא מעט את ההתקפה של סן פרנסיסקו פורטיניינרס: עדיין חזק אבל לא בשיא הכושר. 

 

 

לפני נתוני נילסן, המשחק המרתוני שנפגע מהפסקת חשמל חסרת תקדים שנמשכה 34 דקות בסופרדום בניו אורלינס, משך ממוצע של 108.4 מיליון צופים שראו ברשת CBS כיצד בולטימור רייבנס מנצחת את הפורטיניינרס 34-31. מדובר בירידה של 3% משידור הסופרבול של שנה שעברה, בו צפו 111.3 מיליון צופים והפכו אותו לשידור הנצפה ביותר בהיסטוריית הטלוויזיה האמריקאית.

 

על אף הירידה, הסופרבול של השנה מדורג כמשדר השלישי הנצפה ביותר, כשבמקום השני מדורג שידור הסופרבול של 2011, שמשך 111 מיליון צופים.

 

סן פרנסיסקו נחשבה כפייבוריטית לזכות במשחק, אך הקווטרבק של הרייבנס ג'ו פלאקו הוביל את הקבוצה לגל של נקודות כבר במחצית הראשונה שאיים להפוך את המשחק לחד צדדי. לאחר תיקון התקלה בחשמל שארעה בתחילת הרבע השלישי, התקפה של הפורטיניינרס לא סיפקה את התוצאות והרייבנס שמרו על היתרון כדי להבטיח את הניצחון.

 

האנליסטים עוסקים כעת בשאלה כמה השפיעה הפסקת החשמל על נתוני הרייטינג. חלק מהצופים כנראה עברו לערוצים אחרים במהלך ההפסקה, וכתוצאה מכך ירד הנתון של ממוצע הצופים. בנוסף, העיכוב הממושך גרם לכך שהמשחק הסתיים רק ב-23.00 בחוף המזרחי, וככל הנראה הרייטינג ירד גם בשל כך.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x