$
עסקי ספורט

הכנסות הטוטו-ווינר במונדיאל: 211 מיליון שקל

כ-5 מיליון טפסים נשלחו במהלך המונדיאל על ידי המהמרים הישראלים, כאשר ההשקעה הממוצעת לטופס עמדה על 42 שקל. רווחי הטוטו מהמונדיאל - 77 מיליון שקל. יעד ההכנסות ל- 2010 עומד על 1.6 מיליארד שקל

כתב כלכליסט 10:1903.08.10

מונדיאל 2010 הכניס לטוטו-ווינר 211 מיליון שקל - צמיחה של 3% בהשוואה למונדיאל ב-2006 (206 מיליון שקל). כך לפי נתונים רשמיים של הטוטו-ווינר. הכנסות ווינר במשחקי המונדיאל הגיעו ל-211 מיליון שקל - עלייה של 3% בהשוואה למונדיאל הקודם (206 מיליון שקל).הכנסות המונדיאל היו כפולות בהשוואה לחודש פעילות רגיל.

 

הרווח נטו מהמונדיאל עומד על 77 מיליון שקל - כך לפי הטוטו-ווינר. 

 

כ- 5 מיליון טפסים נשלחו במהלך המונדיאל, כאשר ההשקעה הממוצעת בטופס היתה 42 שקל. הכנסות השיא נרשמו במשחק הגמר- יותר מ-12 מיליון שקל. ממוצע ההכנסות היומי היה גבוה ועמד על יותר מ-7 מיליון  שקל. .משחק הביג- החדש, שהושק במונדיאל, היווה הצלחה והכניס 8.5 מיליון שקל. ואולם הוא גם עורר מספר ביקורות ואף הוגשה תביעה ייצוגית נגד פרסום המשחק.

 

 

שחקני נבחרת ספרד חוגגים. בטוטו-ווינר מדברים על יעד אסטרטגי של הכנסות שנתיות של 3 מיליארד דולר שחקני נבחרת ספרד חוגגים. בטוטו-ווינר מדברים על יעד אסטרטגי של הכנסות שנתיות של 3 מיליארד דולר צילום: אי אף פי

 

בהתייחסו למונדיאל, אמר עופר פרי, מנכ"ל הטוטו: "הפעילות העסקית הרחבה במונדיאל מהווה כר פורה להגדלת ההכנסות בחודשים הקרובים. אנו מקפידים להיות קשובים לרחשי הלב של ציבור הלקוחות ומתעדכנים כל העת במתרחש בתעשייה העולמית, לצד ההכנסות הרבות, השכלנו להביא אלינו קהלים חדשים ע"י הצעת משחקים חדשים, אופציות והזדמנויות רבות יותר".

 

צחי פישביין, יו"ר הטוטו, מוסיף: " המונדיאל מהווה מנוף עסקי חשוב לקידומם של פרויקטים רבים לתועלת הציבור בישראל. הרווחים יאפשרו לנו להקדים תכניות ולקדם וליזום פרויקטים חדשים".

 

בנוסף, בטוטו-ווינר מדברים על יעד אסטרטגי של הכנסות שנתיות של 3 מיליארד דולר. יעד ההכנסות ל-2010 עומד על 1.6 מיליארד שקל. כדי לעמוד ביעד התקציב, יציע הטוטו כבר בפתיחת עונת הספורט משחקים חדשים נוספים לצד שיפור המשחקים הקיימים.

 

יעד ההכנסות האסטרטגי של הטוטו הוא 3 מיליארד שקל בתוך שלוש שנים, משמעותם הקצבה שנתית של כמיליארד  לספורט. "פוטנציאל הצמיחה של הטוטו הוא גדול מאוד. עמידה ביעד כל-כך מאתגר מותנית בקבלת היתרים על משחקים חדשים לווינר ובמשחקים נוספים", אמר . אומר צחי פישביין, "שרת הספורט פועלת נמרצות לקבלת ההיתרים האלה מאחר והיא שותפה לאמונתנו, כי הגדלת הכנסות הטוטו יכולה לחולל מהפכה בתרבות הספורט והפנאי בארץ. רק לחשוב מה ניתן לעשות בספורט הישראלי עם מיליארד שקל בשנה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x