$
עסקי ספורט

ספורט בצהריים: הטוטו-ווינר ישקיע 50 מיליון שקל נוספים בפרויקט מתקני ספורט ברשויות המקומיות

וגם: מארגני סוצ'י 2014 גייסו 35 מיליון דולר למשחקים הפראלימפיים; מאסימו מוראטי מתכנן להשקיע מאות מיליונים באיצטדיון חדש לאינטר; הוועד האולימפי בישראל השיק אתר חדש והפועל פתח תקווה לוקחת את מאיר שמיר לבית המשפט

סוכנויות הידיעות ו-ynet 13:5607.09.09

הטוטו - WINNER, המועצה להסדר הימורים בספורט, חונכת את פרויקט ההמשך של בניית מתקני ספורט קהילתיים בכל הרשויות המקומיות בהשקעה נוספת של 50 מיליון שקל. בסך הכל יושקעו בפרויקט 100 מיליון שקל. במסגרת הפרויקט מציעה טוטו-WINNER "בנק מתקנים". כל רשות מקומית יכולה לבחור מתוך

הבנק את המתקן ההולם את צרכי היישוב.

 

מארגני סוצ'י 2014 גייסו 35 מיליון דולר למשחקי החורף הפראלימפיים שייערכו בעיר על גדות הים השחור. הכספים גויסו מהספונסרים של סוצ'י ולפי המארגנים: "יסייעו ל-13 מיליון האנשים שסובלים מנכות ברוסיה כיום".

 

מאסימו מוראטי, הבעלים של אינטר, מתכנן להשקיע כ-300 מיליון יורו בבניית איצטדיון חדש לקבוצתו. כך לפי Ilsussidiario.net. מוראטי מתכנן שהאיצטדיון החדש יעלה את רמת ההכנסות מהאיצטדיון ל-100 מיליון יורו בשנה. אינטר מכניסה בשנה כ-30 מיליון יורו מימי משחק בסן סירו, האצטדיון אותו היא חולקת עם מילאן. לפי הדיווח, מוראטי מתכנן להציג את התוכניות בקרוב והבנייה תושלם עד 2014.

 

אתר הוועד האולימפי הישראלי החדש עלה לאוויר באמצעות פורטל הספורט, one.co.il. באתר, www.olympic.one.co.il, יוצגו חדשות עדכניות, ראיונות אישיים, מידע על איגודי הספורט האולימפיים והיחידה לספורט הישגי, גלריות וידאו ותמונות.: "אנו שמחים להשיק אתר איכותי, נגיש ומרשים בעיצובו ומבקשים להביע תודתנו והערכתנו לאתר הספורט ONE על ההשקעה הרבה בבנייתו", אמר אפרים זינגר, מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל.

 

בעלי הפועל פתח תקווה, גל חצור ותומר סיני, נועדו עם רמי נוסבאום, מנכ"ל חברת אשטרום, אשר דורשת את הריסת איצטדיון האורווה על מנת לאכלס במקום כ-600 יחידות דיור. איש העסקים מאיר שמיר, שרכש לפני כעשור את הקרקע של האיצטדיון בשיתוף עם חברת הבנייה אשדר, לא השתתף בדיון. השניים הציעו למנכ"ל אשטרום פשרה לפיה לאחר שייבנה המגרש החדש הם דורשים 35% מהשווי הבנייה במקום. השניים לא קיבלו תשובה בעניין והחליטו לפנות בנושא לבית המשפט. מקורבים לעסקה טוענים שהחל מיום שני הם ינסו למנות רואה חשבון חיצוני, על מנת שזה יבדוק את נושא ניהול החשבונות של מאיר שמיר בתקופתו כיו"ר הפועל פ"ת ועד ליום הזה. לטענתם, הניהול היה לקוי. גל חצור אמר ל-ynet בנושא: "ניסינו לסגור את הבעיה מחוץ לכותלי בית המשפט. אך מכיוון שמר שמיר החליט בפעם השלישית לא להיפגש איתנו, הוא יצטרך לשלם את המחיר הגבוה בבית המשפט".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x