$
ספורט ישראלי

בעקבות המצב בדרום: ההתאחדות לכדורגל דחתה את מחזורי הליגות הנמוכות

ההחלטה התקבלה לאחר מספר פניות של קבוצות בדרום והתייעצויות עם גורמי הביטחון. משחקי הליגה - מ-ג' ועד הארצית - לא יתקיימו. ליגת העל והליגה הלאומית נמצאות בינתיים בפגרה

אוריאל דסקל 13:2230.12.08

אתמול (ג') החליטה ההתאחדות לכדורגל באופן כמעט סופי על ביטול משחקי הילדים והנוער, בכל הארץ, בעקבות הלחימה בדרום. היום צורפו להחלטה גם משחקי הבוגרים בליגות הנמוכות - משמע, מליגה ג' ועד הליגה הארצית.  

 

ליגות העל והלאומית נמצאות בפגרה ובהתאחדות קיבלו

מספר פניות של קבוצות בדרום, דוגמת הפועל אשקלון - אצלה נחת טיל גראד במגרש האימונים בעיר - לדחות את משחקיהן. בינתיים, אגב, מתאמנות הפועל אשקלון ומ.ס. אשדוד - הקבוצות הבכירות של הדרום - במגרשים במרכז, אותם מממנת ההתאחדות.

 

מההתאחדות לכדורגל נמסר היום: "על פי החלטה שהתקבלה ע"י המטה הארצי במשטרת ישראל ובהתאם להוראות פיקוד העורף, לרבות הנחיות לגבי קיום משחקים רגישים ובעיית הקצאת כוחות שיטור למשחקים המחייבים זאת, לא יתקיימו השבוע משחקי ליגות הבוגרים: ארצית, א', ב', ג".

 

כל משחקי הילדים, הנערים והנוער, בטווח של 40 ק"מ מעזה, יידחו אף הם.

 

לגבי כל שאר משחקי הילדים, הנערים והנוער, תיערך בחינה פרטנית על פי פרמטרים של רגישות, ביטחון וצורך בכוחות שיטור, והכל בתיאום ועל פי הנחיות כוחות הביטחון ומשטרת ישראל - נמסר מההתאחדות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x