$
רכישות

חזי מגן: "לא אמכור את בני יהודה, אתן אותה בחינם"

יו"ר קבוצת הכדורגל הודיע אתמול על עזיבתו לאחר ההפסד מול קרית שמונה; איש העסקים אלי טביב אמר כי יתכן שיהיה חלק מהצוות הניהולי של הפועל תל אביב

אביתר לנג 17:5328.09.08

יו"ר בני יהודה, חזי מגן, הודיע אמש על עזיבתו את הקבוצה לאחר ההפסד בליגה מול קרית שמונה (0:1). מגן נראה זועם בסיום המשחק והודיע למקורביו עוד אתמול בערב כי החליט לסיים את תפקידו באופן מיידי, ובימים הקרובים יעסוק בחיפוש אחר מחליף פוטנציאלי במקומו.

 

מגן אמר היום

ל"כלכליסט":" אני עומד מאחורי ההחלטה שלי, אני רוצה לעזוב את המועדון, זאת החלטה סופית. אני מחפש כרגע מחליף, אין לי מועמדים אבל בוא נראה מה יולידו הימים הקרובים. בכל מקרה אני מתכוון למסור את הקבוצה בחינם".

 

בקבוצה עצמה שרויים בהלם, גם בעקבות פתיחת הליגה החלשה וגם בעקבות הצעד המפתיע והמוקדם יחסית של מגן. המנכ"ל משה דמאיו צפוי לתפוס פיקוד במידה ומגן יעזוב.

 

"אני עוד רחוק מלהצטרף להפועל ת"א"

 

איש העסקים אלי טביב התבטא אמש, במהלך משחקה של הפועל ת"א מול הפועל פ"ת בבלומפילד, בו היה נוכח, כי קיימת האפשרות שבעונה הבאה הוא יהיה חלק מהצוות הניהולי של המועדון.

 

זאת תקופה ארוכה שקבוצת הניהול בראשותו של מוני הראל מעוניינת בטביב כשותף פעיל, אלא שעפ"י חוקי ההתאחדות, האחרון ייאלץ להמתין שנה אחת בחוץ מאחר ורק לפני מספר ימים, העביר טביב את הבעלות על הפועל כפ"ס למשפחת ספיר.

 

טביב אמר הבוקר ל"כלכליסט" בנוגע לאפשרות שנראה אותו בשנה הבאה במתחם "חודורוב": "כרגע יש רק דיבורים, אי אפשר לדעת מה יהיה. בעסק הזה הכל דינאמי. יום אחד אתה קרוב מאד וביום שלמחרת אתה רחוק משם. יש לי יחסים טובים עם כמה מהאנשים בהפועל ויש רעיונות כאלה ואחרים שאני לא אפרט, אבל צריך סבלנות כדי לראות וכדי להבין לאן הדברים ילכו ויתפתחו, אם בכלל".

 

עדיין לא ברור אם טביב יגיע כחלק מקבוצת הניהול של מוני הראל, או לחילופין יקח בעלות על המועדון במקומו של סמי סגול, או במקומם של אחד הבעלים האחרים של המועדון, דוגמת איש העסקים ויחסי הציבור מושיק תאומים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x