$
עסקי ספורט

הטניסאית שחר פאר השיקה אתר רשמי בעלות של 10,000 דולר

פחות משבועיים לפני השתתפותה באולימפיאדה בבייג'ינג חונכת הטניסאית הישראלית את האתר הייחודי, בו יוכלו האוהדים לתקשר עם פאר באמצעות מיילים, לעקוב אחר הטורנירים בהן היא משתתפת ואף לקרוא בלוג אישי שתכתוב

אוריאל דסקל 17:5928.07.08

שחר פאר, הטניסאית הישראלית שתשתתף בעוד פחות משבועיים באולימפיאדת בייג'ינג, השיקה את האתר הרשמי שלה, בעלות של כעשרת אלפים דולר. האתר, shaharpeer.co.il, הינו אתר בינלאומי וראשון מסוגו לספורטאי ישראלי והוא יספק מידע בעברית ובאנגלית.

 

"אני שמחה מאוד על השקת האתר שלי, זו דרך מצוינת בשבילי לתקשר עם אוהדים רבים בארץ ובחו'ל. האתר אף יעזור לחובבי הטניס לעקוב אחריי ולהכיר אותי טוב יותר", אמרה פאר.

 

אתר האינטרנט של פאר. ערוץ תקשורת עם האוהדים אתר האינטרנט של פאר. ערוץ תקשורת עם האוהדים צילום מסך: www.shaharpeer.co.il

 

 

ואכן, אחת המטרות של האתר החדש היא לשמש ערוץ תקשורת של שחר פאר עם קהל אוהדיה. לגולשים תהיה אפשרות לשלוח מכתבים לפאר, שייענו על ידה או על ידי צוות האתר. האתר יכיל, בין השאר, עדכונים מלאים לגבי תחרויות בהן משתתפת פאר, תגובותיה לאחר משחקים וכן בלוג אישי של הטניסאית, אשר יעודכן בצורה שוטפת.

 

גולשי האתר ייהנו מקישורים לכל הטורנירים של פאר וכן ללוח תוצאות חי וישיר מהמשחקים שלה - ובמקרים בהם יתאפשר הדבר - גם קישור לשידורי אינטרנט חיים מהמשחקים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x