סגור
צוות OMD עם הפרס
צוות OMD עם הפרס (צילום: יח"צ)

חברת המדיה OMD היא הזוכה הגדולה בפסטיבל הפרסום בקאן

OMD הבינלאומית צברה 29 ניצחונות, 49 שורטליסטס ו-17 אריות עבור מגוון רחב של לקוחות כגון פפסיקו, אפל ואמנסטי אינטרנשיונל

חברת המדיה הבינלאומית OMD מקבוצת Omnicom נבחרה לזוכה הגדולה בפסטיבל קאן היוקרתי, Cannes Lions Media Network of the Year.
OMD צברה 29 ניצחונות, 49 שורטליסטס ו-17 אריות עבור מגוון רחב של לקוחות כגון פפסיקו, אפל ואמנסטי אינטרנשיונל.
זכייה זו מגיעה לאחר שבוע של הכרזות על שותפויות של Omnicom עם חברות ענק כגון וולמארט, Instacart שתשפר את יכולות המדידה למותגים בתחום מוצרי הצריכה, ואמזון שתאפשר תכנון מדויק הכולל תחזית מכירות ושיפור של פעילות המדיה.
בנוסף, בשבוע שעבר הכריזה Omnicom על עסקת הפרסום הגדולה ביותר באירופה עם Spotify המאפשרת ללקוחות Omnicom לקבל גישה בלעדית וראשונית לפורמטים חדשים של פרסום ולחלק מהתוכן המקורי והבלעדי.
בהתייחסו לשבוע של OMD בקאן ליונס, אמר מנכ"ל OMD העולמי, ג'ורג' מנאס, "עבור OMD, קאן ליונס השנה הייתה נקודת ההשקה של מספר עסקאות שותפות אשר תחזק ותמנף את כוחה של OMD, ותבטיח ללקוחותיה את התוצאות העסקיות הטובות ביותר".
OMD מייצגת בעולם גם את DDB ומנהלת לקוחות גלובאליים כגון לוריאל, פפסיקו, מקדונלדס, אפל, אמנסטי ועוד. החברה זכתה בתואר חברת המדיה המובילה בעולם בתחרות ה-EFFIE והיא חברת המדיה בעלת מספר המדליות הגבוה ביותר בעולם בתחרות Cannes Lion.
בישראל OMD (לשעבר TMF) מנוהלת על ידי יניב סנה ונמצאת בבעלות משותפת של משרדי הפרסום גיתם BBDO ויהושע TBWA והדיגיטל מיוצג על ידי Ocean אשר נמצאת בבעלות של משרדי הפרסום גיתם BBDO ויהושע TBWA וגיא שמחון ומנוהלת ע"י עומר כהן.