סגור

קמעונאית המזון יוחננוף מציגה: מקניין למשנה למנכ"ל תוך 4 שנים

אלעד חרזי, שהיה ב־2017 הקניין של יוחננוף, קודם למספר 2 בניהול הרשת. חרזי שימש עד כה בתפקיד סמנכ”ל הסחר והשיווק של החברה, ויכהן בתפקיד החדש לצד שרית יוחננוף, אחות של איתן. קידומו יוביל להרחבת סמכויותיו באופן משמעותי

קמעונאית המזון יוחננוף מציגה קידום במסלול מהיר. החברה שבשליטת (79.02%) משפחת יוחננוף ובניהולו של איתן יוחננוף, מינתה את אלעד חרזי, לתפקיד משנה למנכ”ל. חרזי שכיהן עד כה כסמנכ”ל הסחר והשיווק של החברה, יכהן בתפקיד לצד שרית יוחננוף, אחות של איתן. קידומו של חרזי יוביל להרחבת סמכויותיו באופן משמעותי. מדובר בקידום מהיר, למי שעד לפני ארבע שנים בלבד כיהן כקניין הרשת.
בתשקיף שפרסמה החברה שהפכה ציבורית לפני כשנה וחצי, הוצג חרזי נכון ל־2017 כקניין ראשי ועלות שכרו השנתית עמדה על 959 אלף שקל. במהלך 2019 מונה חרזי לסמנכ”ל סחר ושיווק, ועלות שכרו השנתית עמדה על 1.22 מיליון שקל. למרות שהתקשתה למצות את פוטנציאל הצמיחה שהציב משבר הקורונה לרשתות המזון, פעלה הרשת להגדיל שוב את התגמול לחרזי. עלות שכרו של חרזי עמדה ב־2020 על 1.5 מיליון שקל. בנוסף, בינואר זימנה החברה אסיפת בעלי מניות מיוחדת לצורך אישור תשלום מענק מיוחד לחרזי, שחורג ממדיניות התגמול של החברה, של 800 אלף שקל.
1 צפייה בגלריה
אלעד חרזי סמנכל סחר ושיווק ב רשת יוחננוף
אלעד חרזי סמנכל סחר ושיווק ב רשת יוחננוף
אלעד חרזי. מענק מיוחד של 800 אלף שקל במרץ האחרון
(צילום: אוראל כהן)
את הקידום הנוכחי, נימקה יוחננוף בכך ש”תרומתו האישית, היקף האחריות והמומחיות המקצועית של חרזי מסייעים באופן מכריע לביצועי החברה”. הרווח הנקי של הרשת עלה ב־64.6% ב־2020 והסתכם ב־127 מיליון שקל. המכירות עלו ב־8.1%, נמוך מצמיחת שוק המזון.