$
נדל"ן עולמי

שרה ג'סיקה פרקר מוכרת את ביתה בווסט וילג' בניו יורק עבור 15 מיליון דולר

הבית שנבנה ב-1905 וחזיתו מורכבת מלבנים אדומות כולל שלוש קומות, בגודל של 388.5 מ"ר. ג'סיקה פרקר ובעלה מתיו ברודריק רכשו את הבית בשנת 2000 עבור כ-3 מיליון דולר

חדשות חוץ 22:1007.01.21
שרה ג'סיקה פרקר ובעלה השחקן מתיו ברודריק מכרו את הבית שלהם בווסט וילג' בניו יורק עבור 15 מיליון דולר. הבית הטורי, שנבנה ב-1905 וחזיתו מורכבת מלבנים אדומות כולל שלוש קומות ובגודל של 388.5 מ"ר, כך לפי אתר הנדל"ן PropertyShark. בני הזוג רכשו את הבית ב-2000 עבור 2.995 מיליון דולר. בשני העשורים מאז רכשו את הבית הם ערכו בו שיפוצים בשווי מיליוני דולרים.

 

הבית שוכן ברחוב צ'רלס בניו יורק, לא הרחק מהבניין ששימש כבניין הדירות שבו התגוררה קארי ברדשאו - הדמות שגילמה פרקר בסדרה סקס והעיר הגדולה משנות ה-90. גם חזית הבניינים, כולל המדרגות, דומים בשני הבניינים.

 

הבית של ג'סיקה פרקר הבית של ג'סיקה פרקר צילום: גטי

 

על אף מכירת הבית לא נראה שצריך לחשוש מכך שפרקר עוזבת את העיר שאיתה היא כל כך מזוהה. ב-2016 היא רכשה ביחד עם ברודריק צמד של בתים טוריים ברחוב 11 מערב הסמוך עבור סכום כולל של 34.5 מיליון דולר. התכנית היא לאחד את שני הבתים לאחוזה אחת גדולה עבור המשפחה: לבני הזוג שלושה ילדים משותפים.

 

דוברת של השחקנית סירבה להגיב על הדיווח. הבית נקנה באמצעות חברה בע"מ וזהות הרוכש לא נחשפה.

 

שרה ג'סיקה פרקר עם בעלה מת'יו ברודריק שרה ג'סיקה פרקר עם בעלה מת'יו ברודריק צילום: גטי

 

פרקר וברודריק היו אמורים לככב יחד בגרסה המחודשת להצגה מלון פלאזה, שתוכננה לעלות על במות ברודווי באפריל 2020 אף נדחתה בשל התפרצות הקורונה. התכנון כעת הוא שההצגה תעלה במרץ השנה.

x